přání

přání

Příspěvekod martina » 21 pro 2015, 18:58

nastává jedno z nejhorších období roku. vánoce. proto všem maminkám, tatínkům i sourozencům "našich" dětí přeju jejich klidné prožití, i přesto nebo právě proto, že je už vždy prožíváme zahalené ve smutku. hodně pohody a snad i okamžiků štěstí a radosti, byť vnímaných přes slzy.

nemůžeme už nijak ovlivnit, co se stalo, čas nejde vrátit. ale záleží hlavně na nás, jaký bude ten čas, který nám zbývá. často je ale moc těžké i jen dál žít, natož se znovu začít smát a radovat. proto přeju nám všem hodně sil ke zvládnutí nejen vánoc, ale také dalšího roku života bez kusu svého srdce a mysli, bez svého dítěte... láska k našim dětem se nemění, ale bolest ať je každým dnem méně ostrá.
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 45
Registrován: 11 úno 2015, 22:32

Re: přání

Příspěvekod jirinkakuc » 22 pro 2015, 00:07

Milá Martinko,
mluvíte mi ze srdce i z duše. Lépe bych to nenapsala .....
Jiřina
jirinkakuc
 
Příspěvky: 14
Registrován: 01 pro 2015, 12:25

Re: přání

Příspěvekod MIRKA » 22 pro 2015, 02:19

Milé maminky, chci vám také popřát hodně sil v tomto těžkém období vánoc. Pro mě to budou druhé vánoce bez milovaného syna. Stejně, jako loni je přejdu, budu zase sama, jelikož nechci nikomu kazit štědrý den. Bolest v srdci je stále hodně velká a já nevěřím, že to bude někdy lepší. Pokud možno, prožijte svátky ve zdraví, držte se, myslím na vás všechny i na vaše děti, které tu už bohužel nejsou, snad našly svůj klid a vědí, že je stále milujeme a zůstanou navždy v našich srdcích. S pozdravem MIRKA od KUBÍKA ŠNAJDRA.
MIRKA
 
Příspěvky: 237
Registrován: 06 bře 2015, 16:07

Re: přání

Příspěvekod Stazina » 22 pro 2015, 12:00

Rada bych Vam vsem poprala to co napsala pani Martina,je to moc hezky a pravdive napsane,pro mne jsou to druhe Vanoce ,ty prvni mam v mlze a tak se jich trochu bojim ale nase deti by asi nechtely aby jsme byli na dne a pro svoje okoli hrozba ze zkazime atmosferu Vanoc ,preji hodne sil a hodne zdravi do Noveho Roku,Stazi
Stazina
 
Příspěvky: 34
Registrován: 17 bře 2015, 21:09

Re: přání

Příspěvekod pája » 22 pro 2015, 22:46

Děkuji všem a přeji také hodně sil,které mně zatím chybí.Jsou to druhé vánoce bez Kubíka a nejraději bych je přešla.První ani nevím,že byly.Naštěstí budu letos do večera v práci.Pro mně jsou zatím všechny dny stejně bolestivé ,bez ohledu na to,jestli jsou vánoce,výročí a podobně.Paní Martinka to napsala moooc hezky,děkuji a budu myslet na všechny rodiče,kterým kus srdce zemřelo s našimi dětmi, aby to nějak ustáli .
pája
 
Příspěvky: 160
Registrován: 18 bře 2015, 10:56


Zpět na Ostatní témata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron