Máma =anděl

Máma =anděl

Příspěvekod Lucie » 21 dub 2019, 01:24

Někde jsem četla že bůh dal člověku anděla aby nás strazil bojoval utesoval v těžkých chvílích pomáhal a hlavně aby nás bezprostředně miloval. Což zná každá máma, většina matek by za své dítě polozily své životy. Co ale s andělem který nemá koho ochraňovat a dítě mu odejde ne třeba že odjede někam daleko ale že odejde někam úplně pryč. Takový anděl je zmatený z chodu věci a neví kam dál a co dělat a pokračuje v životě bez cíle a bez pocitu že je užitečný a že chrání své ŠTĚSTÍ. a teď mi nějak došli slova jak hluboce jsem se zamyslela
Lucie
 
Příspěvky: 31
Registrován: 27 lis 2018, 22:57

Re: Máma =anděl

Příspěvekod Radka F. » 22 dub 2019, 19:41

Luci,kazdy kdo ztratil sve dite je zmateny a nevi,jak dal.Najednou nic nedava smysl,vsechno je zbytecne.Ztratila jsem jedno ze svych deti,ktere miluju nadevse.Ted ziju pro to druhe,ale to neznamena,ze by to bylo jednodussi.Snazim se byt dobrou matkou a babickou,jenze stale me chybi kus me,chybi me syn a zije se stim hrozne tezko.A to se jeste snazim,aby na me rodina nepoznala,jak se trapim a proto se snazim fungovat,jak nejlip to jde.Jen mam nekdy pocit,ze me dojdou sily a taky se ve me nasobi strach o zbytek rodiny.Uz vim,jak je zivot krehky a vsechno se muze behem vteriny zmenit.
Radka F.
 
Příspěvky: 202
Registrován: 14 bře 2015, 21:57


Zpět na Ostatní témata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron