Rozlouceni.....

Rozlouceni.....

Příspěvekod Radka F. » 20 led 2020, 21:25

Nevim,kdy bude tohle forum zruseno a tak jeste pred tim,bych se chtela rozloucit se vsemi,ktere jsem tu za tu dobu-osum let-potkala.S nekterymi jsem si blizka a jsme v kontaktu,ale vlatne vsichni pro me tady jsou duleziti a zajima me jejich zivot a osudy,vsechny nas postihlo to nejhorsi,co se muze v zivote stat-smrt nasich blizkych,kteri tu jeste meli byt.Diky DC jsem prestala chodit k psycholozce,protoze VY jste me pomohli vic.Preju nam vsem,aby jsme ten zivot tady zvladli,co nejlepe,i kdyz je tezky a smutny,ale musime myslet na sve rodiny a jeddnou se setkame s temi,kteri nam tak strasne chybi.Moc Vas vsechny objimam a preju,jen to dobre.
Radka F.
 
Příspěvky: 202
Registrován: 14 bře 2015, 21:57

Re: Rozlouceni.....

Příspěvekod Pavla » 20 led 2020, 23:30

Přidávám se k Radce, také je mi neskutečně líto, že bude fórum zrušeno.
Pomohlo mi v nejtěžších chvílích, a pomáhá stále. I když jsem poslední dobou nepřispívala, VÍM, že existují lidé, kteří cítí a prožívají totéž co já, kteří mne chápou.
A to jste vy a já vám za to děkuji.
A přeji hodně sil a trpělivosti na dlouhé cestě.
Já síly teda bohužel momentálně moc nemám, i proto jsem nepsala.
Bojuji teď s tím, abych vůbec vstala a nějakým způsobem existovala, padlo to na mne poslední dobou tak, že nemám mnohdy sílu ani k základním každodenním činnostem, natož k psaní.
Nevím, zda se ještě vůbec kdy seberu, v této chvíli jsem na dně a nějak nevím, jak a jestli vůbec dál.
Poslední dobou funguji už jen na doraz, absolutně bez energie, o víkendech nemám sílu ani vstát a vyjít z ložnice, přes týden se ještě jakž takž dohrabu do zaměstnání, ale ani to už asi dlouho nevydrží, nemám už sílu jít dál.
Vy, mnozí tady, to zvládáte mnohem déle než já, obdivuji vás.
Držte se (lépe než já).
Pavla
 
Příspěvky: 76
Registrován: 25 pro 2017, 01:47

Re: Rozlouceni.....

Příspěvekod Petra » 21 led 2020, 18:00

i mě je strašně líto že toto forum končí. Alespoň jednou denně jsem chodím. Je to taková moje berlička, nevím jak to bez těchto stránek budu dávat.
Držte se ….
Přeji mnoho sil …..
Petra
 
Příspěvky: 65
Registrován: 30 črc 2018, 16:02

Re: Rozlouceni.....

Příspěvekod Matesi » 21 led 2020, 20:13

Ahoj holky, také mi je strašně líto že to tady konci, ze nebude kam pisnout, kde si ulevit, postěžovat.. .
Napadá mě přesunout se někam jinam. Dříve jsem byla na mimibazar.cz. Tam se diskutují různá témata. Možná bychom tam mohly založit vlastní téma.. . Co vy na To? Nechci o vás přijít.
Už dlouho jsem se chystala sem něco napsat...neco pro mne důležitého. Ale ještě to není 100%. Ale možná jsem babička. Už je to podané u soudu. Ale nechtěla jsem předčasně plasit.. .
A komu bych takovou neuvěřitelnou a nepochopitelnou věc potom napsala....
Matesi
 
Příspěvky: 36
Registrován: 07 pro 2018, 23:48

Re: Rozlouceni.....

Příspěvekod Pavla » 21 led 2020, 21:32

Ahoj,
já bych byla také pro, moct si (někde jinde?) psát, když tady už to nepůjde...
Vždyť komu jinému se mohu svěřit než vám tady, nemám ve svém životě nikoho, kdo by porozuměl.
Manžel se mnou mluví pouze o “provozních” záležitostech, přátelé kamsi zmizeli, nejlepší kamarádka mi zemřela, má mamka je jediný člověk, který rozumí, ale mluvit s ní o tom nemohu, ihned brečí a já taky.
Takže ano, pokud by šlo si někde psát.
Bude mi to tu chybět, také “vzkazy milovaným”, nevím, kam teď budu Lukášovi psát.
Mluvím s ním každý den, pořád, asi jsem blázen, ale je to tak.
A Matesi, to je skvělá zpráva, vypadá to na posun k lepšímu?
Jestli si dobře vzpomínám, jsi taky učitelka, kdysi jsme si psaly..?
Takže pokud by šlo diskutovat někde jinde, budu moc ráda.
Pavla
 
Příspěvky: 76
Registrován: 25 pro 2017, 01:47

Re: Rozlouceni.....

Příspěvekod Matesi » 21 led 2020, 22:09

Pavli, poslala jsem ti mail.
Na tom mimibazaru tam můžou nahlížet í jini do diskuze. Nevím jestli to jde nějak uzamknout. Ale je to taková možnost jak o sebe neprijit. Přeci jen člověk občas potřebuje povzbudit...a tak. Nevím kam jinam se přesunout.. . Je to takové nečekané.. ten konec tady...
Matesi
 
Příspěvky: 36
Registrován: 07 pro 2018, 23:48

Re: Rozlouceni.....

Příspěvekod Lenulka » 21 led 2020, 22:10

Cítím to stejně, mám pocit, že pokud se zruší a úplně smaže diskuzní fórum, jakoby se tím zrušila a smazala ta zásadní podpora a pomoc Dlouhé cesty. Protože pro mě před téměř 4mi lety byla DC velmi důležitá a podstatná pomoc a to díky diskuznímu fóru. Nerozumím tomu jak moc je technicky, časově a nejspíš i finančně náročné spravovat diskuzní fórum, ale pokud se zruší je mi opravdu upřímně líto nejen nás všech, ale především těch dalších rodičů, kteří ztratí své milované a nebudou mít možnost se z toho tady vypsat a tak alespoň trochu ulevit své bolesti. Ať to s diskuzním fórem dopadne jakkoli, děkuju DC za jeho zřízení a spravování...jeho pomoc pro mě byla často nenahraditelná. Myslím na vás všechny, kteří jste sem psali...píšete...přeji vám hodně sil...posílám pevné obejmutí Lenka.
Lenulka
 
Příspěvky: 78
Registrován: 20 bře 2016, 01:24

Re: Rozlouceni.....

Příspěvekod Petra » 21 led 2020, 22:46

Já stále doufám, že nakonec diskusní fórum nezruší. Protože hlavně ze začátku, příběhy ostatních rodičů mi hodně pomáhali to nějak přežít.
Určitě, pokud by se založilo jinde diskusní fórum, ráda bych se připojila
Nedovedu si představit být odpojená úplně od dcery-je to pro mě jediná spojka s ní
Mnoho sil všem
Petra
 
Příspěvky: 65
Registrován: 30 črc 2018, 16:02

Re: Rozlouceni.....

Příspěvekod Radka F. » 22 led 2020, 19:33

Pokud by to slo se nekam presunout,rada se pridam,protoze jste me vsichno blizci a nechci o VAS prijit.Mame stejne pocity a zijeme stejne zivoty,takze vime,co pro nas znamena stale se premahat a snazit.Taky si povidam kazdy den se synem a diky vam vim,ze je to normalni a kamaradky,pokud nejake zustali jsou uz jinde a ja jsem-mimon-ztraceny v tomhle svete a stejne,chci zit,mam pro koho.Matesi,to,ze jsi babicka je dalsi duvod k boji o preziti.
Radka F.
 
Příspěvky: 202
Registrován: 14 bře 2015, 21:57

Re: Rozlouceni.....

Příspěvekod pája » 23 led 2020, 14:26

Milé maminky,přidávám se k Vám, je mi strašně líto že fórum končí,opravdu každý den sem kouknu,co je nového ,často sem píšu a teď to všechno skončí?! Nejvíc líto je mi nových rodičů, kteří nebudou mít tu podporu a možnost se seznámit s těmi, co je postihl stejně krutý osud ,jako nás.Že nebudou mít komu sdělovat své pocity,vybrečet se a vůbec zjistit, ze v tom nejsou sami.Nedá se s tím ještě něco dělat?! Mne DC opravdu moc pomohla a stále pomáhá. Nechci okolí a rodinu zatěžovat tím jak hrozně mi Kubík chybí a tady jsem mohla psát všechno,protože VY víte..., chápete.Pokud se někde rozjede nové disk.fórum, budu moc ráda. Zatím se všichni držte, jste moje druhá rodina..
pája
 
Příspěvky: 160
Registrován: 18 bře 2015, 10:56

Re: Rozlouceni.....

Příspěvekod Radka F. » 23 led 2020, 20:49

Pajo,to jsi napsala presne.Jste mozna vic,nez rodina,ta uplne nechape a ja moc nemluvim.....s Vama jo.
Radka F.
 
Příspěvky: 202
Registrován: 14 bře 2015, 21:57


Zpět na Ostatní témata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron