Vítáme vás na novém diskuzním fóru

Vítáme vás na novém diskuzním fóru

Příspěvekod admin » 11 úno 2015, 22:47

Vážení návštěvníci,

jak jsme již avizovali, v souvislosti s přesunem stránek Dlouhé cesty na nový server došlo také ke změně diskuzního fóra. Věříme, že i toto DF se brzy zaplní vašimi příspěvky a bude pro vás v těžkých chvílích podobnou podporou, jako předchozí.
Fórum bylo sloučeno pro rodiče (prarodiče, sourozence...) z Dlouhé cesty a Prázdné kolébky.

Prosíme, pokud zde objevíte příspěvek dle vašeho mínění nevhodný, neváhejte použít tlačítko "ohlásit" (vykřičník).
Děkujeme za vaši pomoc!

Pro jakékoli reakce musíte být na fóru přihlášeni, jednoduchá registrace (vpravo nahoře) vám zabere jen pár minut.
Až poté (tj. po přihlášení) máte možnost zejména:
- psát a upravovat vlastní příspěvky
- odpovídat na příspěvky ostatních
- upozornit na nevhodné příspěvky (varovný trojúhelník s vykřičníkem nahoře u příspěvku)
- posílat ostatním členům fóra soukromé zprávy (obdélníček "SZ" vpravo vedle příspěvku)
- a také od ostatních zprávy přijímat (přijaté i odeslané zprávy najdete nahoře vlevo vedle uživatelského panelu - XX nových zpráv)

neregistrovaný (nebo registrovaný ale nepřihlášený) uživatel má možnost pouze číst příspěvky ostatních. nemůže na ně reagovat nebo posílat ostatním soukromé zprávy.
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 31
Registrován: 10 led 2015, 19:26

Re: Vítáme vás na novém diskuzním fóru

Příspěvekod skalenka » 13 úno 2015, 12:43

Dobry den, chci se zeptat, jestli neni mozne predchozi forum v zakonzervovane forme nechat k nahlizeni. Myslim, ze strih s novym prazdnym forem je hodne prudky. Dekuji.
skalenka
 
Příspěvky: 3
Registrován: 13 úno 2015, 12:37

Re: Vítáme vás na novém diskuzním fóru

Příspěvekod Arnost » 13 úno 2015, 19:24

Dobry den, také zdravím vsichni, kterí jsou uz v novém forum prihláseni a doufám, ze jse vsichni ze starého fora zase tady setkáme.
Dekuji vsem dobrým dusím, které nové forum zarídili a pro nej pracují. Je tak dulezité pro postizené rodice, sourozence, príbuzné
a vsichni milé lidi, kterí nás na nasí Dlouhé ceste doprovázi.

Mel bych velkou prozbu na administratory, jestli by bylo mozné, staré príspevky nekde nahlédnout a precíst?

Dekuji Vám a preju vsem hodne síly, Arnost s Nicole v mém srdci
Arnost
 
Příspěvky: 40
Registrován: 13 úno 2015, 12:32

Re: Vítáme vás na novém diskuzním fóru

Příspěvekod admin » 01 bře 2015, 23:56

nahlédnout na staré stránky už možné není a tím pádem ani do fóra, které bylo jejich přímou součástí. přenos stránek a zejména láskyplných vzpomínek byl velmi náročný (časově i psychicky, takže děkujeme za ocenění téhle práce), protože ne vše šlo provést pomocí techniky (ale pěkně "ručně" - přepisem či kopírováním). i to je důvod, proč muselo být staré fórum "obětováno", bohužel.

DOPLNĚNO
víme, že jste na staré stránky, které obsahovaly i diskuzní fórum, byli zvyklí, nicméně tato změna byla jediná možnost, jak pro pozůstalé rodiče stránky Dlouhé cesty vůbec zachovat. řečeno slovy předchozí webhostingové společnosti - "redakční systém (NetDOGs), na kterém jsou stránky postaveny, je technicky zastaralý a již neplní základní požadavky na bezporuchový chod, dostatečnou bezpečnost a efektivní provoz řešení na něm postavených. společnost (Lundegaard) ukončí jeho vývoj, ale zejména technickou podporu k 1.1.2015."

což "přeloženo" znamená - nebyl to náš rozmar něco předělávat, ale pokud bychom stránky nepřenesli a "nenasadili" na jiný, modernější redakční systém, přestaly by jednoduše úplně fungovat...
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 31
Registrován: 10 led 2015, 19:26

Re: Vítáme vás na novém diskuzním fóru

Příspěvekod Matesi » 11 led 2019, 23:54

Dobry vecer. Už 2 x se mi stalo, že můj příspěvek nebyl zveřejněn. Prostě zmizel. Ani po návratu zpět se neobjevil
Kde dělám chybu prosím.
Děkuji za odpověď. C.
Matesi
 
Příspěvky: 36
Registrován: 07 pro 2018, 23:48

Re: Vítáme vás na novém diskuzním fóru

Příspěvekod admin » 12 led 2019, 09:44

dobrý den, nejprve k "mizení" příspěvků. příspěvky odstraňujeme ve výjimečných případech (od začátku fóra se stalo možná dvakrát), případně jeden ze dvou duplicitních. jinak fórum žije vlastním životem. ale jak je psáno výše, pokud se vám, uživatelům fóra zdá, že je nějaký příspěvek nevhodný a neměl by tu být, je možné jej nahlásit (vykřičník v trojúhelníku).

jediné, co mě napadá, proč se příspěvek neuloží - přemýšlíte a píšete příliš dlouho a systém vás, než příspěvek odešlete, automaticky odhlásí. k automatickému odhlášení dochází po určité době nečinnosti, aby nemohl vaším jménem na fórum psát někdo jiný, kdo přišel k počítači (tabletu...) po vás. a právě když píšete příspěvek, děje se to "v pozadí" a pro fórum jste v tu chvíli "nepřítomná".
můžete jako pojistku, když píšete dlouho, PŘED ODESLÁNÍM PŘÍSPĚVEK ZKOPÍROVAT. když se příspěvek na fóru neobjeví, nemusíte nic vymýšlet znovu a už jen vložíte kopii.
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 31
Registrován: 10 led 2015, 19:26

Re: Vítáme vás na novém diskuzním fóru

Příspěvekod Matesi » 12 led 2019, 15:26

Tak to by bylo možné, že píšu moc dlouho. Děkuji
Matesi
 
Příspěvky: 36
Registrován: 07 pro 2018, 23:48

Re: Vítáme vás na novém diskuzním fóru

Příspěvekod Lenik » 13 črc 2019, 15:51

Dobrý den,od včerejška mi nejde odeslat zpráva ( vzkaz milovanym).Když chci odeslat , napíše mi to,že je chyba SQL.
Můžete mi poradit,co s tím? Děkuji Lenka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Vítáme vás na novém diskuzním fóru

Příspěvekod admin » 13 črc 2019, 16:48

Dobrý den, vidím, že tato zpráva se vám odeslala, takže snad už je vše v pořádku.
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 31
Registrován: 10 led 2015, 19:26

Re: Vítáme vás na novém diskuzním fóru

Příspěvekod Pavla » 03 zář 2019, 12:14

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu - nelze mi vložit nové téma na diskusní fórum DC.
Zkoušela jsem to včera i dnes několikrát na Mé dítě odešlo nebo Mé dítě už nedokázalo žít, také mezi Ostatní..., ale nezdařilo se mi téma vložit.
Přihlášena jsem byla, název nového tématu i text zprávy napsala, ale stále mi to vyhazuje SQL chybu a nové téma mi nejde odeslat.
Nevíte, kde by mohl by být problém?
Díky, Pavla.
Pavla
 
Příspěvky: 76
Registrován: 25 pro 2017, 01:47

Re: Vítáme vás na novém diskuzním fóru

Příspěvekod admin » 03 zář 2019, 22:40

Dobrý večer, tak to bohužel vůbec netuším, v čem je chyba. Vyzkoušeno přes běžný uživatelský profil - nové téma bez problémů založeno...
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 31
Registrován: 10 led 2015, 19:26


Zpět na Správa fóra, oznámení, informace, dotazy, jak na to...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron