Opakovana registrace

Opakovana registrace

Příspěvekod Radka F. » 19 srp 2015, 21:05

Nemohla jsem se na Dc dostat a musela jsem se znovu registrovat,proto se chci zeptat,jestli je to bezne a je nutna opakovana registrace,treba po urcite dobe.Dekuji.
Radka F.
 
Příspěvky: 202
Registrován: 14 bře 2015, 21:57

Re: Opakovana registrace

Příspěvekod admin » 19 srp 2015, 22:10

určitě ne, zřejmě jste něco zadávala špatně - nick, heslo.... to se občas stává, zejména pokud člověk nepoužívá konkrétní přihlašovací údaje často. registrace na toto DF je nutná pouze jednou a přihlašovací údaje zůstávají napořád.

p.s. teď se dívám, že používáte pořád stejný nick, tak nerozumím té "nové registraci"? pokud byste se znovu registrovala, nemohla byste psát pod svým původním nickem. takže snad už je vše v pořádku.
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 31
Registrován: 10 led 2015, 19:26

Re: Opakovana registrace

Příspěvekod Radka F. » 20 srp 2015, 21:06

Asi neslo o novou registraci,ale prekvapilo me,ze to chce po me znovu prihlaseni.Takze dekuju,uz je vse v poradku.
Radka F.
 
Příspěvky: 202
Registrován: 14 bře 2015, 21:57

Re: Opakovana registrace

Příspěvekod admin » 20 srp 2015, 21:15

aha, tak už rozumím.
k odhlašování z fór a chatů (nebo z internetbankingu) dochází automaticky. jedná se o bezpečnostní pojistku, aby pod něčím jménem nemohl psát někdo jiný (třeba z počítače v práci, v počítačové kavárně nebo v rodině, kde jeden PC využívá víc lidí), číst si jeho zprávy, změnit heslo či jiné údaje...
pokud chcete zůstat přihlášená stále, snad by mělo stačit pod přihlašovacím formulářem zaškrtnout políčko "Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě".
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 31
Registrován: 10 led 2015, 19:26


Zpět na Správa fóra, oznámení, informace, dotazy, jak na to...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron