Tomáškovi

Pro Tomáška

Příspěvekod Lenik » 12 črc 2017, 09:55

Můj milovaný Tomášku, dnes jsou to 4 měsíce,plne ukrutne bolesti,kdy jsem se dozvěděla tu nejkrutější zprávu, že už nejsi mezi námi. Tak moc mi chybis,tvůj smích,rošťárny.....Je to taková ukrutná bolest,žal, bezmocnost. Každý den jsem u tebe a povídámTi, jak moc chybis a stále pokladam otázku PROČ!!! Strašně moc Tě miluju a milovat budu.
Líbá Tě tvá smutná mamka
Lenik

Re: Pro Tomáška

Příspěvekod Lenik » 22 črc 2017, 18:14

Můj milovaný Tomášku, vždycky ses těšil,až tu bude pouť, že s partou na ní pujdem i na zábavu.Teď tady je a ty tu nejsi. Je mě takové šíleně smutno,že stále brečím. Kloucku můj milovaný, tak moc mi chybis,tvůj úsměv, hlášky,rošťárny a tve objetí.
Posílám ti pusinku broučků můj.Stale na tebe myslim. Tvá mamka
Lenik

Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 12 srp 2017, 06:53

Můj milovaný Tomášku, dnes je to 5 měsíců, plné ukrutné bolesti.
Prostě to nejhorší co maminku v životě může potkat,když ji je sděleno : Váš syn si vzal život. Tak moc mi chybis,sestře a babičce s dědou. Srdce se mi svírá bolestí a žalem,moje zlatíčko milovaný. Vždycky budeš v mém srdíčku. Každým dnem jsme si k sobě blíž. Miluji tě Tomášku. Líbá té tvá mamka
Lenik

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 17 srp 2017, 22:17

Tomášku můj milovaný.Tak moc nám vsem chybis.Sestře se o tobě pořád zdá, stále říká ,,Brasko vrat se nám,,!!! Tak moc bych tě chtěla obejmout a vidět tvůj rostacky úsměv.Moc to bolí,šílená bezmocnost. Líbá té tvá mamka broučků můj.
Lenik

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 12 zář 2017, 10:12

Můj milovaný Tomášku, dnes je to 6mesicu ukrutné bolesti,co jsi dobrovolně odešel .
Zlatíčko, žádná holka za to nestála, aby sis kvuli ní sahl na život. Moc mi chybis,tvůj smích rošťárny,objetí. Broučků,je to moc těžké žít bez tebe.To už je jen přežívání s ukrutnou bolesti v srdíčku. Moc nám chybis.Posílam ti pusinku zlaticko.Tvá mamka.
Lenik

Pro Tomáška

Příspěvekod Lenik » 12 říj 2017, 09:25

Můj milovaný Tomášku, dnes je to 7mesicu plné ukrutné bolesti,kdy mi bylo sděleno, to nejhorší co může mamku potkat.Zlatíčko moje milovany,tak moc nám chybis,tvůj smích,rošťárny ,prostě tvá přítomnost...... . Je to nepopsatelná bolest v srdci.
Ukrutně chybis líbá,té tvá mamka
Lenik

Příspěvekod Lenik » 02 lis 2017, 17:48

Můj milovaný Tomášku,dnes je opět těžký den.Den Dušičkový . Strašně moc nám chybis broučku náš. Snad tam kde teď jsi, našel klid a mír.
Moc Tě líbá tvá maminka
Lenik

Příspěvekod Lenik » 12 lis 2017, 11:50

Zlatíčko moje milované. Dnes je to 8 mesic bez tebe ,plné ukrutné bolesti.Nepopsatelně,jak nám moc chybis.Převrátil se mi úplně život, už jej nežijí,ale přežívám. Snad se tam někde máš dobře a setkal ses se svymi kamarády,které před rokem opustili tento svět.Miluju té z celého srdce miláčku můj. Liba te maminka
Lenik

Zpět na Vzkazy našim milovaným