Lukáši!!!

Lukáši!!!

Příspěvekod Pavla » 25 pro 2017, 02:35

Dnes je to “pouhých” 7 týdnů.
Nevím, zda mi to připadá jako 7 minut...hodin...či 7 let..., opravdu nevím.
Ta bolest je časově (i jakkoli jinak) nepředstavitelná, neuchopitelná, nepopsatelná...
Neskutečně se mi stýská.
Miluju tě.
Mamka.
Pavla
 
Příspěvky: 76
Registrován: 25 pro 2017, 01:47

Re: Lukáši!!!

Příspěvekod Pavla » 01 led 2018, 04:05

Lukáši,
tak jsme “přežili” první svátky bez Tebe.
Nepředstavitelné. Vánoce jsme neslavili, odjeli jsme pryč, taktéž babička s dědou.
Je za námi Silvestr a my se musíme vydat vstříc prvnímu novému roku bez Tebe.
Jak absurdní, nepochopitelné. Tento nový rok jsme nepřivítali, není proč.
Jediné přání, které máme, se nám již nikdy nesplní, tedy jsme si přáli alespoň, aby nás již nepotkala žádná další takováto tragédie, neustáli bychom to už. Bolí to strašlivě, stále víc a víc, jak čas neúprosně ubíhá...a ty tu nejsi!!!
Netušíš, jak hrozně moc nám zde chybíš...a vždy to tak bude.
V našich srdcích budeš navždy. Problém však je, že bychom Tě chtěli mít tady - doma, vždyť bez tebe už nikdy nebudeme CELÁ rodina!!!
Milujeme Tě, chlapečku náš. A vždycky budeme.
Škoda jen...že Ty jsi to nevěděl..?
S láskou mamka s Martinem, bráška Dominik, sestřička Verunka, babička Evík a děda Ivan.
Pavla
 
Příspěvky: 76
Registrován: 25 pro 2017, 01:47

Re: Lukáši!!!

Příspěvekod Pavla » 05 dub 2018, 21:56

Milovaný Lukáši, můj synku...
Dnes je to již 5 měsíců ode dne, kdy se život naší rodiny v jediném okamžiku nenávratně rozdělil na PŘEDTÍM a POTOM.
Už navždycky. Nic ti nevyčítám, chci jen abys věděl, jak moc tě miluji a jak neskutečně nám všem chybíš.
Nikdy by si nikdo z nás nic takového nedokázal představit... to až teď, když tě tu, najednou... nemáme.
Tolik to bolí, nebyl jsi doma už tak dlouho, jako nikdy předtím... a mně se po tobě stýská, nevím, kde vzít sílu jít dál.
Ty ale víš, že musím, kvůli tvým sourozencům, kteří mne stále ještě potřebují. Škoda, že jsi mi neřekl, že i ty mne potřebuješ, dala bych vše za to, kdybych mohla vrátit čas.
Ale to ty určitě již nyní víš, doufám. Asi také už víš, že nás postihla další tragédie, další nepředstavitelná rána.
Před pár týdny za tebou odešla teta Bára. Strašlivý šok a další obrovská bolest pro nás. S Pepou, Tomášem, Martinem i tvým bráchou a sestřičkou (kterou jsi tak rád mazlil, “kočkoval” a tvrdil o ní babičce, že je “tou nejkrásnější holčičkou na světě”) doufáme v jediné. Že jste tam spolu a teta na tebe dává pozor, tak jako když jsi byl ještě malý, šťastný kluk.
S babičkou, která za námi jezdí každý týden, si často říkáme, jak jsme vděčné za to, že jsme tě tu mohli mít, že jsi nám dal spoustu let radosti a štěstí, když jsi byl malý, úžasný a roztomilý kluk...
Ty vzpomínky dnes hrozně moc bolí, ale jsou nyní to jediné, co nám po tobě zbylo. Děkujeme ti za ně. Za to, že jsi tu s námi byl a tolik nám toho dal.
Chybí mi ale i ta nepříliš vzdálená “minulost”, ačkoliv nebyla poslední dobou zrovna “sluncem zalitá”, chybí.
Naše společné “multikino” u tebe v pokoji, filmy v originále, naše večerní porady a řešení všech možných i nemožných anglických “oříšků”... tolik mi to vše chybí... Asi ti ani nemusím psát, jak mizerně mi bude, až budu za pár týdnů zkoušet u maturit a nebudu to mít už s kým náležitě rozebírat, smát se všem těm “bonmotům” tam... Mnozí tví vrstevníci si myslí, jaký že to bude “piece of cake” (aspoň tenhle tvůj oblíbený idiom jsem je naučila), ale...no...ty víš.
Bad circumstances Y know what I mean:-)
Miluju tě. Opatruj se.
Mamka.
Pavla
 
Příspěvky: 76
Registrován: 25 pro 2017, 01:47

Re: Lukáši!!!

Příspěvekod Pavla » 02 črc 2018, 12:55

Lukáši můj,
tak už má kameník hotovou novou desku. Ve středu tam s babičkou, dědou a Martinem půjdeme s Tebou.
Píši to takto schválně, protože skutečná slova nepředstavitelně bolí, nedokážu je formulovat ani v mysli, natož napsat.
Tento pátek máš dvacáté narozeniny. Připadám si jako ve snu, jako bych to ani nebyla já - ten, kdo Ti místo jarních chlebíčků na oslavu bude dělat pomník na hřbitově. Vždyť je to úplně... strašlivé a nepochopitelné...
Píši Ti dopis, z nejlubšího srdce a lásky, bude tam s Tebou společně s Hobitem. Desku jsem ještě neviděla, až ve středu.
Nechala jsem tam vyrýt Tvůj portrét a k němu napsat citát, Gandalfova slova, kterým se snažím a musím věřit, jinak to tu nelze zvládnout. Snad tam neudělali chyby v angličtině:-)
Prosím, odpusť, že se takto neustále trápím. Jak píši i ve svém dopise Tobě, vůbec nic Ti nevyčítám, naprosto nic, věř mi.
To spíše sobě, že jsem Tě nedokázala ochránit, že jsem nerozpoznala včas Tvé zoufalství, které muselo být silnější než Ty, když jsi tu už nechtěl s námi být. Všechno píši v dopise, prosím, odpusť. Já tobě odpouštět nemám co, to, že jsi nás zde nechal v té strašné bolesti a žalu, byla Tvá volba. Možná (podle mne) jen pouhý chvilkový zkrat, který se dal určitě řešit, kdybys byl v onu osudnou chvíli s námi doma a něco alespoň naznačil. To jsou ale jen mé spekulace, domněnky, samá “kdyby” a “co by”, všechno je bohužel nyní jinak.
Stýská se mi po Tobě. Čas nic nehojí, postrádám Tě stále víc a víc. Každou vteřinu svého života. Ty si ale opravdu nic nevyčítej, tohle je můj boj, tady na tomto světě. Až přijdu za Tebou, vše si to řekneme, doufám.
Miluju Tě,
Tvá mamka.
Naposledy upravil Pavla dne 06 črc 2018, 11:31, celkově upraveno 2
Pavla
 
Příspěvky: 76
Registrován: 25 pro 2017, 01:47

Re: Lukáši!!!

Příspěvekod Pavla » 06 črc 2018, 11:22

Milovaný Lukáši,
dnes máš dvacáté narozeniny.
Večer v 19:50 to bude přesně 20 let od chvíle, kdy jsem Tě poprvé držela v náruči.
Přeji Ti jediné. Ať jsi, tam kde jsi nyní, pořád už jen šťastný. A sobě přeji také jen jediné. Abych měla možnost být zase s Tebou, ať už je to kdekoli.
Strašně moc se mi stýská. Vše jsem Ti napsala v dlouhém dopise, který je tam s Tebou společně s Hobitem, dopisem od babičky a obrázkem od Verunky, na který napsali věnování i Dominik s Martinem. Deska je krásná, ale kameník si bohužel špatně změřil velikost náhrobku, tedy musí udělat nový a vše tam dá příští týden.
Kéž bychom nic takového nemuseli řešit! Vždyť je to absurdní a nelogické.
Ty máš dnes dvacetiny, máš slavit a ne... být “někde tam”.
Kam za Tebou zatím ještě nemohu, ale doufám, že přijdu. Jen nevím, kdy.
Pořád jsi a vždycky budeš s námi. I ten Nový Zéland Ti splníme, slibuji.
Miluji Tě, chlapečku můj.
Forever.
Tvá mamka.
Pavla
 
Příspěvky: 76
Registrován: 25 pro 2017, 01:47

Re: Lukáši!!!

Příspěvekod Pavla » 05 lis 2018, 20:45

Lukas1.jpg
Lukas1.jpg (25.42 KiB) Zobrazeno 5185 krát
Můj milovaný Saly…

Dnes odpoledne uplynul neskutečný rok od okamžiku, kdy jsme se dozvěděli od Policie onu nejstrašnější zprávu, kterou jen může rodič za svůj život vyslechnout.
Nemohu tomu uvěřit. Ani tehdy, ani dnes.
Dala bych úplně vše, co jen bych mohla, za jeden jediný kratičký okamžik s Tebou. Tolik se mi stýská! Jediné, co mi, kromě Tvých sourozenců, kvůli nimž tu stále ještě jsem, dodává sílu pokračovat, je víra v to, že se jednou "tam někde" setkáme. A řekneme si všechno, co jsme za života "tady" nestihli.
Doufám a věřím, že jsi tam nyní už jen šťastný. S tetou Bárou nás tu všechny určitě "čekujete", viď?
Pepa s Baruš tu za námi byli minulý týden přes podzimní prázdniny. Malá Bára chtěla vidět stará videa a já udělala tu blbost, že jsem se na to s nimi pokusila dívat. Společná dovolená na Pagu před více než 10 lety. Tys byl úžasný devítiletý chlapeček, Bára s Dominikem mimina. Na jednom z videí natáčí teta Bára Tebe s malou Baru na oslí farmě, úžasně jsi se tam o ni staral a teta to trefně komentovala. Představu, že z toho videa tu s námi zůstala už jen malá Baru, teď již puberťačka, jsem nevydýchala. Ani záběr, který se tam také pak najednou nějak objevil - Tunisko před dvěma lety, náš úžasnej "Marabut hotel" a Ty tam mluvíš... říkáš "mamka...něco dál"... nevím, musela jsem utéct.
Z toho tedy vyplývá, že na videa za celý život s Tebou ještě absolutně nemám, a kdo ví, jestli vůbec kdy budu...
Chtěla jsem Ti udělat vzpomínkové video s hudbou z Pána prstenů, ale to bohužel momentálně nezvládnu. Snad to stihnu, ještě než se spolu opět uvidíme, nechci, aby se na Tebe zapomnělo. Přiznám se, že ačkoliv vím, že zde "na tomhle světě" mám ještě povinnosti, takže tu být musím, zároveň chci, abych už tu být nemusela a mohla "tam" za Tebou. Vlastně si to vzájemně odporuje, zní to nelogicky, já vím, ale Ty mi rozumíš... vždyť celý ten rok byl úplně absurdní, všechno to, co se stalo, je přece úplně nelogické...
Tvůj plakát z Pána prstenů mám v kabinetu, naproti obrázku Mobuta, který jsi tam maloval před lety a věnoval ho "učitelskému sboru", jak jsi na něj napsal. Snad se nezlobíš. A dokonce jsem dneska vybruslila i z obávané "filmové lekce" v Maturita Solutions Pre-Intermediate (jednu sadu těch učebnic mám po Tobě - nechal jsi je v Bylanech, tak je babička s dědou přivezli). Nečekala jsem, až mi některý z žáků odpoví, že jeho nejoblíbenější film je … však víš … a prostě jsem to řekla rovnou jako první sama za sebe. A bylo to, každý už pak mluvil o svém filmu, a Tolkien zůstal jen náš, můj a Tvůj, tak jako tomu bylo od Tvých 3 let. Jen tu extended version, co jsi mi s ní "vyhrožoval", jsme už nestihli. Tak strašně se mi stýská, tolik to bolí. Do kina už nikdy nemůžu, a vůbec už ne na originály... a po "mutikině" ve Tvém pokoji, co si z něho vždycky dělal srandu Martin, se mi stýská taky.
Chlapečku můj, strašně moc Tě miluju.
Není pravda, že "na tom světě nikdo nebyl".

Tvoje mamka.
Pavla
 
Příspěvky: 76
Registrován: 25 pro 2017, 01:47

Re: Lukáši!!!

Příspěvekod Pavla » 05 pro 2018, 16:10

Lukáši můj...
Dnes je to jeden rok a jeden měsíc.
Za tuto dobu ještě neuplynula ani jediná vteřina, kdy bych na Tebe nemyslela.
Je to tak neskutečné, strašné, neuvěřitelné... ten šílený stesk a bolest už ani slovy popsat nejde.
Násobeno nyní tím nepříjemným adventním obdobím, nemohu to nějak poslední dobou vydýchat.
Chtěla bych už být s Tebou, tak moc, že si to ani nedovedeš představit. Nebýt Dominika s Verunkou, už tomu tak dávno je.
Vždyť co jiného tady?
Víš, co Ti povím?
Ten svět jako by tady už nebyl. Bez Tebe, ne obráceně!
Poznáváš tu větu? Jen jsem přehodila pár slov a jedno vynechala, viď..?
Strašně moc Tě miluju.
Mamka.
Pavla
 
Příspěvky: 76
Registrován: 25 pro 2017, 01:47

Re: Lukáši!!!

Příspěvekod Pavla » 25 pro 2018, 16:15

Lukáši můj...
Druhé Vánoce bez tebe.
Jak to? Nechápu, jak je možné, že jsem “přežila” už víc než rok, tady v tomto světě.
V světě, v kterém ty nejsi, ne tak, jak bych si přála, tak jako devatenáct let předtím.

Myslím na tebe neustále, pořád, každou vteřinu, víš to, že jo?
Stejně jako vloni jsme museli odjet, nechci to slavit.
Když už nikdy nemůžeme být spolu všichni!

Letos jsme v Jeseníkách, není to jako Karlovy Vary vloni (tam Rusáci naštěstí naše Vánoce vůbec neřešili).
Nějaká večeře včera proběhla, ale nic velkolepého. Měla jsem tam tvůj portrét, ten v stříbrném rámečku, který tahám s sebou všude.
Byl na židli u našeho stolu pro pět, kde jsme seděli jen čtyři. Už druhý rok.

Stýská se nám. Strašlivě.
Je tu pěkný wellness, bazén s vířivkou, sauny... líbilo by se ti tu. Akorát je mi jasný, jak bys komentoval to osazenstvo tady. Pamatuješ na Adamantino v Luhačovicích, viď? Ten tvůj fórek o “geronto campu”, kam už “mne, mami, opravdu nikdy, ale prosím, fakt nikdy nevoz”...
Což jsem splnila. Teda až na Marabut hotel, ten byl taky vtipný, ale jinak, viď...
Hrajeme tu denně pinec, máme pořád i tvoje pálky a míčky, i když Dominik dostal včera nové, od září to chodí hrát v Žirovnici do sportovní haly. Vzpomínám, jak jsme spolu hráli všude, ve všech hotelích a kempech, kde jsme kdy byli na prázdninách a dovolených...
Potřebovala bych tě tu, Dominik to ještě moc neumí!

Miluju tě, Lukáši.
Tolik, tolik se mi stýská.

Jednou přijde čas, kdy tě zase uvidím.
Vím to. Jinak to není možný.

Tvoje mamka.
Pavla
 
Příspěvky: 76
Registrován: 25 pro 2017, 01:47

Re: Lukáši!!!

Příspěvekod Pavla » 05 úno 2019, 21:09

Nemohu uvěřit, že už jsem Tě neviděla celý jeden rok a čtvrt...
Naposledy upravil Pavla dne 05 úno 2019, 21:28, celkově upraveno 1
Pavla
 
Příspěvky: 76
Registrován: 25 pro 2017, 01:47

Re: Lukáši!!!

Příspěvekod Pavla » 05 úno 2019, 21:21

Lukášku,
dnes je tomu přesně rok a čtvrt od onoho strašlivého dne.
Stýská se mi čím dál víc, ta bolest je čím dál tím více nesnesitelná. Utěšuje mne trochu snad jen vědomí, že Ty se “tam někde” máš dobře, lépe než tady... a že se “tam” spolu sejdeme, brzy.
Foto, které Ti sem dávám, jsem našla v telefonu, zachycuje jeden z posledních okamžiků v mém životě, kdy jsem si mohla pyšně říci: “Moji synové...”
Jedna z našich posledních společných chvil.
Nesnesu pomyšlení, že jsem dopustila, abychom o Tebe přišli, v jednom jediném zkratovém okamžiku.
Moc Tě miluju.
Mamka.
Přílohy
96622E44-3279-4BB7-8EAC-F6B2A0B84735.jpeg
96622E44-3279-4BB7-8EAC-F6B2A0B84735.jpeg (132.72 KiB) Zobrazeno 4789 krát
Pavla
 
Příspěvky: 76
Registrován: 25 pro 2017, 01:47

Re: Lukáši!!!

Příspěvekod Pavla » 05 bře 2019, 21:59

Milovaný synku můj.
Dnes je to rok a čtyři měsíce.
Čas neskutečna, něčeho co vlastně vůbec neprožívám.
Nevím, jak jsem to doposud mohla přežít, nevím.
Jediné vím-stýská se mi po tobě, strašně!!!
Tvoje máma.
Pavla
 
Příspěvky: 76
Registrován: 25 pro 2017, 01:47

Re: Lukáši!!!

Příspěvekod Pavla » 03 kvě 2019, 20:30

Milovaný Lukáši,
tak dnes večer je tomu přesně rok a půl, kdy jsi mi řekl: “Mami, já už jedu a nechoď mi v pokoji k tomu novému routeru, ať ho nerozbiješ, ahoj”.
A pak jsi odjel a už se nikdy nevrátil.
Nechtěl jsi, abych ti svým uklízením a vytíráním router poškodila, právě jsi si dal totiž do svého pokoje zavést nové internetové připojení.
I ta data vyšla stejně, také bylo pátek třetího, 3. 11. 2017.
Odjel jsi do ČB a v sobotu do Prahy do školy.
V sobotu 4. 11. 2017 jsi se ale do Budějovic vrátil, babička s dědou byli poslední z naší rodiny, kdo s tebou mluvil.
V neděli 5. 11. 2017 nám pak Policie přijela sdělit tu absurdní zprávu, nejděsivější ze všech nočních můr, jaká jen může existovat. Na střelnici v Č. Budějovicích jsi prý ukončil svůj život. Bylo ti devatenáct a čtyři měsíce.
Nevěřím tomu. Musel to být nějaký šílený zkrat, momentální stres, tohle jsi přece nechtěl udělat?
Dodnes nevím, jakou roli hrála v nejstrašnější tragédii naší rodiny ona slečna jménem Natálie (to jméno od té doby tak nenávidím!!!). Psala mi v den tvého pohřbu kondolenci na Fcb, ale moji (naši) přátelé a rodina to okamžitě smazali, v ten den jsem po návštěvě Policie s tvým dědou a tátou a tvém pohřbu (to je přece šílené to takhle psát, to nemůže být pravda!) neměla sílu už na nic.
A tento víkend vyšla opět stejná data. Neděle bude pátého, nevím, jak tento den vydržím, vůbec si ho nechci ani představovat.
Rok a půl.
Rok a půl v životě po životě.
To, jak neskutečně se mi stýská, ti tu vypisovat nemusím, ty to víš.
Ještě neuplynula ani jediná vteřina bez myšlenky na tebe.
Chlapečku můj, dala bych všechno, úplně všechno, za možnost vrátit čas.
Dnes, touto dobou bych tě doma asi přivázala a nikam nepustila.
Ale to všechno ty víš.
Těším se, až se sejdeme, snad už to bude brzy.
S láskou,
mamka.
PS: Dala jsem ti sem “nočníkové foto”, jste tam všichni tři.
Jak jsem jen tehdy mohla tušit, že se už odpočítávají poslední dny, měsíce a roky našeho společného života?
Přílohy
150DCDD5-4AD6-44AA-8C25-FA60A2BBE418.jpeg
150DCDD5-4AD6-44AA-8C25-FA60A2BBE418.jpeg (81.94 KiB) Zobrazeno 4333 krát
Pavla
 
Příspěvky: 76
Registrován: 25 pro 2017, 01:47

Re: Lukáši!!!

Příspěvekod Pavla » 06 črc 2019, 17:23

Můj milovaný synu,
dnes máš 21. narozeniny.
Už druhé, které neoslavíš s námi na tomto světě a já stále nemohu uvěřit, že to takto bude napořád.
Mé přání Tobě, Lukáši, bude stejné jako vloni. Tedy Ti přeji, ať jsi tam, ať už je to kdekoliv, navždy šťastný.
Stýská se mi po Tobě. Tak moc, že to ani slovy vypsat nejde, prostě nestačí anebo jednoduše neexistují.
A v dnešní den, který byl pro mne celých devatenáct let významný a šťastný, je bolest ještě větší.
Vracíme se dnes s Tvými sourozenci z tábora ČČK v Daňkovicích, kde jsi byl jednou před lety také. Smutný návrat.
Svět je pro mne od jisté doby velice hnusné místo.
Obzvlášť, když namísto toho, abych Ti dnes mohla popřát k narozeninám a obejmout tě, půjdu Ti dávat na hrob květiny.
A svíčky, které měly dnes hořet na dortu, budu zapalovat na hřbitově. To přece vůbec nedává smysl.
Miluju Tě, chlapečku můj.
Strašně moc.
Jen naděje a víra v to, že se jednou opět setkáme, mne drží při životě tady, abych tu mohla dostát svým povinnostem.
Takhle to přece vůbec nemělo být.
Vždyť pro mne to už není “život” tady. Každá vteřina bolí.
Opatruj se, Saly.
Já přijdu.
Mamka.
Přílohy
E8A3A60D-70DA-4EFE-A240-31CF4C7F3CB2.jpeg
E8A3A60D-70DA-4EFE-A240-31CF4C7F3CB2.jpeg (251.38 KiB) Zobrazeno 4143 krát
Pavla
 
Příspěvky: 76
Registrován: 25 pro 2017, 01:47

Re: Lukáši!!!

Příspěvekod Pavla » 14 srp 2019, 18:44

Milovaný synu,
dnes není žádné “výročí” ani nic podobného, ale to je jedno.
Strašlivě, neskutečně se mi tobě stýská, čím dál tím více, je to šílený.
Není ani okamžik, v který bych na tebe nemyslela.
Takže jsi vlastně pořád se mnou.
Ale proč tu tedy nejsi skutečně?
Potřebovala bych s tebou mluvit, slyšet tvůj hlas, tvé kroky, vidět tvá gesta.
Mám potřebu o tobě mluvit, byl jsi se mnou devatenáct let, jsi mou součástí, nechci, aby se na tebe zapomnělo.
Tvůj brácha Dominik mi dnes řekl “nejsem Lukáš”.
A to asi mluví za vše.
Miluju tě, synku.
Moc a moc.
Mamka.
Pavla
 
Příspěvky: 76
Registrován: 25 pro 2017, 01:47

Re: Lukáši!!!

Příspěvekod Pavla » 05 lis 2019, 22:23

Lukášku můj,
jak těžce se mi dnes píší tato slova.
Dva roky. Nebo dvě minuty? Nevím, nerozlišuji.
Jediné, co s jistotou vím, čas se pro mne zastavil 5. 11. 2017.
Jistěže od té doby plyne dál, svět se točí. Já už v něm ale nejsem.
Minimálně ne tak, jako bych chtěla a měla být, tak jak tomu bylo předtím.
Nejsem schopna Ti dnes nic smysluplného napsat, promiň prosím.
Ale vždyť ani tahle situace smysl nemá, celé je to tak dokonale absurdní. Už dva roky.
Bolest, stesk a smutek mne stravují už příliš dlouho (a nebo krátce..?), nedostává se sil.
Snad je ti teď lépe nežli mně tady, v to jediné doufám a věřím.
Zároveň ale vím, a se stále naléhavější jistotou si uvědomuji, že to takhle nemělo být.
Tys měl být tady, s námi. Měl jsi celý život před sebou.
Když na to pomyslím takhle, bolest se stává nesnesitelnou.
Tohle se přece vůbec nemuselo stát, teď už to vím.
Mít tu moc vědět tehdy, co vím nyní, věř mi, že...
Pohnula bych nebem a zemí, jen aby se “to” nestalo!
Budějovice nebyly dobrá volba. Ale kdo to mohl vědět, předtím.
Měl jsi mi to říct. Výčitky zůstanou už navždy.
Tolik, tolik se mi po Tobě stýská!
Slovy vypsat nelze.
Prosím, opatruj se, tam...
Brzy se uvidíme, čas je relativní.
Miluju Tě a budu napořád.
S láskou,
mamka.
Pavla
 
Příspěvky: 76
Registrován: 25 pro 2017, 01:47

Re: Lukáši!!!

Příspěvekod Pavla » 05 kvě 2020, 19:44

Lukášku můj,
už nevím, co psát, je mi tak strašně smutno...
Dneska je to dva a půl roku od onoho šíleného dne.
Nějak to přestávám zvládat.
Dva a půl roku jsem se zkoušela držet, ale nyní už nějak nemohu, nejde to.
Ležím v posteli v zatemněné ložnici a nechci už nikdy vstávat, nechci vůbec být.
Snad alespoň Tobě je dobře a nic Tě netrápí, tak moc bych chtěla být s tebou!!!
Třeba už to bude brzy, nevím, doufám...
Tvá mamka.
Přílohy
Lukáš + Verunka na túře.jpg
Lukáš + Verunka na túře.jpg (140.39 KiB) Zobrazeno 2943 krát
Pavla
 
Příspěvky: 76
Registrován: 25 pro 2017, 01:47


Zpět na Vzkazy našim milovaným

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron