Pro Leničku

Pro Leničku

Příspěvekod Janak » 04 led 2018, 19:42

Moje milá Leničko, teď to byly už páté vánoce bez tebe. Již tak dlouho zůstává tvé místo u našeho stolu prázdné. Nikdy už pro nás nebudou takové jako když jsi tu byla s námi. Nevím jestli se na toto období budu ještě někdy těšit, ale zatím je to pro mě období smutku a pláče. Vím, že by jsi to tak nechtěla, ale zatím si to jinak neumím představit. Posílám ti pusu a věřím, že se jednou zase setkáme.
Janak
 
Příspěvky: 51
Registrován: 04 led 2018, 18:37

Re: Pro Leničku

Příspěvekod Janak » 19 bře 2018, 19:53

Moje milovaná Leničko, dnes jsou to 4roky a 4měsíce co jsme spolu mluvily naposledy, pak jsi odešla a už víc jak se nám domů nevrátila.je mi tak hrozně smutno, tak hrozně bych tě chtěla obejmout a říci ti, že jsi moje sluníčko, ale nejde to. Leničko, věřím, že se zase jednou sejdeme. S láskou vzpomínám a se slzami v očích ti zapaluji každý den svíčku vedle tvé fotky. Tvoje mamka
Janak
 
Příspěvky: 51
Registrován: 04 led 2018, 18:37

Re: Pro Leničku

Příspěvekod Janak » 10 kvě 2018, 20:12

Moje milovaná Leničko, dnes je pro mě moc smutný den. Tolik bych tě chtěla mít doma, obejmout tě a pripravit ti krásnou oslavu narozenin, které připadají právě na dnešní den. Nejde to a dnes už vím, že to ani nikdy nepůjde. Jediné co můžeme s tatínkem a tvým bráškou udělat je položit ti kytici květů na hrob a zapálit svíčku. Bolí to, moc to bolí a nikdy nepřestane. Leničko přeji ti krásné narozeniny a doufám, že tam kde teď jsi je ti dobře a nic tě nebolí a netrápí. Myslíme a vzpomínáme na tebe s láskou a věříme, že se zase jednou spolu všichni sejdeme. Tvoje maminka.
Janak
 
Příspěvky: 51
Registrován: 04 led 2018, 18:37

Re: Pro Leničku

Příspěvekod Janak » 07 črc 2018, 18:19

Leničko, další měsíc bez tebe. Nějak to na mě všechno zase padlo a já mám i po tak dlouhé době oči plné slz. Chybíš mi stále víc, tvůj úsměv, to jak jsi se uměla radovat z každé maličkosti a dokázala jsi tím nakazit i své okolí. Já vím, že na mou otázku "proč" mi už nikdy neodpovíš, ale žije se mi s tím velmi těžce. Je tu zase období prázdnin, táborů a dovolených a já mě se vybavují doby, kdy jsi kolem sebe měla spousty kamarádů a malých dětí, kterým jsi byla skvělou vedoucí a kamarádkou. Leni já věřím, že to všechno tady sleduješ tam nahoře, a že nad námi všemi držíš svou ochranou ruku. Jednou se zase určitě setkáme, ale do té doby to tady bez tebe musíme všichni nějak vydržet. Měj se krásně a buď šťastná. Tvá milující mamka
Janak
 
Příspěvky: 51
Registrován: 04 led 2018, 18:37

Re: Pro Leničku

Příspěvekod Janak » 07 črc 2018, 18:57

Leničko, moje milovaná holčičko, už zase pláču. Včera a dnes jsem potkala hodně děcek ze tvé skupinky v junáku, jak si nešli svá sbalená zavazadla na klubovnu. Zítra totiž odjíždí na tábor. Strašně mi teď chybí to jak tě byl plný dům, to jaký jsi dokázala udělat nepořádek v pokojíku, když jsi se na těchto 14 dnů připravovala ty. Spousty kamarádů u nás, když jste vymýšleli program na celý tábor, hromady věcí o kterých jsi si vždy myslela, že se bez nich neobejdete. Vždycky jsem jen kroutila hlavou jak to chceš všechno zabalit a odvézt. A dnes, když přijdu do tvého pokojíku je všude prázdno a hrozný klid. Já mám znovu a znovu slzy v očích a chuť křičet " proč už nikdy tu nebudeš".
Zítra ráno, když se budu vracet z kostela, tak se na autobusové zastávce potkám se všemi tvými kamarády, kteří budou čekat na autobus, jen ty mezi nimi nebudeš. Pojedou vstříc novým prázdninovým zážitkům a dobrodružstvím. Pozdravím se s nimi, stejně jako už mnohokrát a se slzami v očích jim popřeji ať si to užijí a všichni se ve zdraví vrátí.
Je to zvláštní pocit, ale vždycky když sem napíši svůj příspěvek tak se mi uleví. Vím že moje holčička si to už nikdy nepřečte, ale já vím že vy všichni tady na DC mé pocity chápete. Doma mám sice taky velkou oporu v synovi a manželovi, ale jsou věci se kterými se raději sveřím vám tady. Nevím proč tomu tak je, ale jsou věci o kterých nedokážu mluvit nahlas a je jednodušší je napsat.
Všem tady moc, moc děkuji za pochopení. JanaK
Janak
 
Příspěvky: 51
Registrován: 04 led 2018, 18:37

Re: Pro Leničku

Příspěvekod Janak » 26 zář 2018, 21:20

Leničko moje milovaná, v pondělí to byly tři roky co nám za tebou do nebe odešel i tvůj dědeček. Dneska jsme měli v kostele mši svatou za tebe a za dědečka. Zdálo se, že jsem v pohodě, a že ji tentokrát zvládnu líp než na tvé výročí v listopadu. Byl to ale omyl, jenom co otec Jiří vyslovil tvé jméno, začali mi téct slzy a já to nemohla zastavit, probrecela jsem celou mši. Byli tam všichni z rodiny a taky tvoji kamarádi a kamarádky.
Leničko už to bude pět let co jsme tě ztratili a já mám někdy pocit jako by to bylo včera. Chybíš mi čím dál víc. Někdy mám pocit, že už to dál bez tebe nevydržím a měla bych jít za tebou. Pak si ale řeknu, že ještě nemůžu odejít za tebou, protože ty by jsi to nechtěla, abych tady nechala tatínka a brášku samotný.
Srdíčko moje milované, doufám, že jsi šťastná tam nahoře. Andílku můj měj se hezky. Myslíme na tebe každý den. Tvá milující maminka
Janak
 
Příspěvky: 51
Registrován: 04 led 2018, 18:37

Re: Pro Leničku

Příspěvekod Janak » 13 říj 2018, 16:59

Zlatíčko moje, tento víkend je pro mě jeden z těch, které těžko zvládám. Jsou u nás hody. Je to už pět let, co jsem ti naposled celý týden před hodami chystala, prala a žehlila kroj, aby jsi si v něm spolu s chasou a kamarády a kamarádkami z krůžku konala užívat hody. Někdy jsem u toho byla na nervy, když se mi něco nedařilo jak bych chtěla, ale za ten tvůj spokojený výraz a radost ve tváři mi to stalo. A teď? Teď bych tento víkend nejraději prospěla a když vidím mládež v krojích tak okamžitě pláču.
Srdíčko moje je mi smutno a myslím na tebe. Ale já vím, že se spolu jednou zase setkáme. Tvoje maminka
Janak
 
Příspěvky: 51
Registrován: 04 led 2018, 18:37

Re: Pro Leničku

Příspěvekod Janak » 02 lis 2018, 18:50

Moje milovaná Leničko, včera a dnes jsou pro mě hodně těžké dny. Jsem moc smutná, unavená a uplakaná. V práci jsem se ještě ovládala, ale doma jen brečím. Teď jsme se vrátili ze hřbitova, máš to tam krásné a na tvém hrobě opět svítí nejvíc svíček z celého hřbitova. Srdíčko moje zlaté buď šťastná a slibuji, že se jednou spolu zase setkám. Modlím se za tebe, tvoje maminka.
Janak
 
Příspěvky: 51
Registrován: 04 led 2018, 18:37

Re: Pro Leničku

Příspěvekod Janak » 19 lis 2018, 20:50

Moje milovaná Leničko,
dnes je to už 5 let, co jsi nám navždy odešla. Pět nekonečných let bolesti, smutku a beznaděje, že jsme ti nedokázali pomoct a hlavně zabránit v odchodu na věčnost. Dneska jsme byli všichni u tvého hrobu, dali ti tam kytici květů a rozsvítili svíčky. To jediné teď pro tebe můžeme udělat. Nezbývá než tiše s velkou bolestí a smutkem v srdci vzpomínat na tu veselou holčičku, kterou jsi byla. Tak hrozně mi chybíš ty a tvůj veselý smích. Měj se krásně tam nahoře. S láskou maminka
Janak
 
Příspěvky: 51
Registrován: 04 led 2018, 18:37

Re: Pro Leničku

Příspěvekod Janak » 12 pro 2018, 21:12

Leničko srdíčko moje milované, blíží se další vánoce bez tebe a já mám neustále nutkání brečet. Tak strašně mi chybíš, čím déle to je tím víc se mi po tobě stýská. Letos nejsem touto dobou na neschopence, ale chodím do práce, není to pro mě lehké, ale řekla jsem si, že to zkusím vydržet. Kdyby to šlo tak bych vánoce zrušila úplně, jenže to nejde. Takže se je budu snažit přečkat a budu věřit, že ty budeš taky slavit vánoční svátky tam někde v nebi. Leničko posílám ti spoustu pusinek a objetí. Tvoje mamča.
Janak
 
Příspěvky: 51
Registrován: 04 led 2018, 18:37

Re: Pro Leničku

Příspěvekod Janak » 25 pro 2018, 20:28

Milá Leničko, máme tu další vánoce. Vánoce plné smutku a pláče. Jsou to už šesté kdy celý štědrý den propláču. Začnu dopoledne, když nám tvý kamarádi Junáci přinesou betlémské světlo, v tu chvíli se mi vrátí vzpomínky jak jsi každé vánoce chodila s nimi. Pak si uvědomím, že teď ho na závěr pochůzky nosí oni tobě na hrob. Tolik bolesti co mám v tyto dny v srdci jsem si nikdy nedokázala ani představit. Doufám, že jsi prožila šťastný štědrý večer u krásného stromečku tam nahoře u pána Ježíše. Chybíš nám stále víc a víc. Vzpomínáme na tebe a posíláme spoustu pusinek. Tvoje maminka
Janak
 
Příspěvky: 51
Registrován: 04 led 2018, 18:37

Re: Pro Leničku

Příspěvekod Janak » 18 led 2019, 20:38

Leničko moje drahá, dneska je mi velmi smutno, zítra tomu bude 5let a 2 měsíce co jsi odešla z domu na vždy. Nevím ani jak, ale Vánoce jsem přečkala letos bez neschopenky a teď jsem si ji už musela vzít, je toho na mě už moc a přestávám fungovat. Moc mi tu chybíš, babička dnes nastoupila do nemocnice na výměnu kolenního kloubu a já o ni mám velký strach, kvůli tomu jejímu srdíčku. Teď bych tě tu moc potřebovala, aby jsi mě uklidňovala tím svým věčným optimismem. Moc mi chybí tvé hlášky typu "to neřeš, všechno bude v pohodě" apod.
Holčičko moje drž nad babičkou ochranou ruku, aby vše dobře dopadlo a ona mohla zase chodit. Vzpomínám na tebe, zapaluji ti svíčku a modlím se, modlím se za tebe a věřím, že se zase jednou setkáme. Zatím tam kde jsi buď šťastná.... Tvoje smutná maminka
Janak
 
Příspěvky: 51
Registrován: 04 led 2018, 18:37

Re: Pro Leničku

Příspěvekod Janak » 03 úno 2019, 18:41

Holčičko moje, tak hrozně mi chybíš. Dala bych nevím co za to, aby jsi tu byla zase s námi. Věřím, že se máš dobře a že tě nic nebolí a netrápí.tvoje maminka
Janak
 
Příspěvky: 51
Registrován: 04 led 2018, 18:37

Re: Pro Leničku

Příspěvekod Janak » 23 kvě 2019, 15:58

Milá Leničko,
Tento měsíc jsi měla narozeniny, které už 6 let slavíš tam někde nahoře. Neměla jsem sílu napsat ti a popřát krásné narozeniny dřív až dnes. Já vím, že by jsi se za to na mě nezlobila, jen by jsi řekla to co už tolikrát "mami to neřeš, já vím že su tvé sluníčko". Takže aspoň dodatečně krásné narozeniny má milovaná holčičko. Tvoje maminka
Janak
 
Příspěvky: 51
Registrován: 04 led 2018, 18:37

Re: Pro Leničku

Příspěvekod Janak » 11 říj 2019, 20:09

Leničko, princezno naše, tento víkend jsou zase hody, kdysi to pro mě býval velmi radostný víkend, ale od doby co jsi nám odešla do nebe, se už nedokážu těšit z těchto dní. Nemám komu chystat kroj, pohoštění a vše ostatní co k tomu patří. V těchto dnech jsem hodně smutná. Dneska se mi, ale rozhodl zlepšit náladu tvůj bratr, který nám přivedl představit svou přítelkyni. Je to moc šikovná holka tady od nás a tobě by se taky líbila, protože jsi ji znala. Já jsem ráda, že aspoň on je šťastný a spokojený.
Stále na tebe myslím, vzpomínám a posílám ti spoustu pozdravů tam nahoru tvá maminka
Janak
 
Příspěvky: 51
Registrován: 04 led 2018, 18:37

Re: Pro Leničku

Příspěvekod Janak » 10 pro 2019, 23:26

Leničko, holčičko moje už zase se blíží další Vánoce bez tebe, tak strašně moc nám všem chybíš. Tvoje milující maminka
Janak
 
Příspěvky: 51
Registrován: 04 led 2018, 18:37

Re: Pro Leničku

Příspěvekod Janak » 25 pro 2019, 23:04

Leničko, holčičko moje milovaná, jsou tu Vánoce a já se bez tebe cítím tak moc sama, i když mám vedle sebe tatínka a tvého milovaného brášku. Jenže ty tu nejsi a mě se stále derou slzy do očí. Chtěla bych tě tolik obejmout a říct ti jak strašně moc mi chybíš a už tě nikdy nepustit, jenže to nejde a já jen můžu doufat, že jsi šťastná a spokojená, a že se zase jednou spolu setkáme. Tvoje maminka
Janak
 
Příspěvky: 51
Registrován: 04 led 2018, 18:37

Re: Pro Leničku

Příspěvekod Janak » 10 kvě 2020, 14:08

Milá naše Leničko, dnes je pro nás všechny moc smutný den, neboť ty by jsi dnes slavila své 24. narozeniny a my ti opět místo osobního přání můžeme jen na hrob kytičku dát a svíčku zapálit. Jen všichni věříme, že je ti tam nahoře dobře a nic už tě nebolí a netrápí. Všichni na tebe stále vzpomínáme a moc,moc nám všem chybíš. S láskou mamka, taťka a brácha Petr
Janak
 
Příspěvky: 51
Registrován: 04 led 2018, 18:37


Zpět na Vzkazy našim milovaným

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron