Matyášek 2018

Matyášek 2018

Příspěvekod Lucie » 31 pro 2018, 23:59

Matyášku, chlapečku můj, tak moc mi chybíš že si to ani neumíš představit. Když jsi byl v bříšku pořád jsem ti povídala že se na tebe tatínek těší až ti bude měnit plenku, (dělala jsem si z něj legraci), vykládala jsem ti o babičkách a dědečcích co se na tebe tak moc těšili že snad i víc než my s tátou. měl jsi nám všem projasnit život a naplnit ho štastnými vzpomínkami, máme ale v srdci bolest a žal, jak já tak i táta zatím nemáme v rodině žádné malé dítě a tak jsi měl být nejrozmazlenější potomek v našich dvouch rodinách. Člověk míní a pánbůh mění, pokusíme se jednou za nějaký čas o tvého sourozence doufám že nám pošleš nějakou svojí sestřičku nebo bratříčka aby naše dny nebyli tak šedé.
S láskou v srdci na tebe budeme stále myslet a budeme ti pořád chodit na hřbitov zapalovat svíčku, abys věděl že tě moc milujeme.
NAvždy pa, Matyášku
Lucie
 
Příspěvky: 31
Registrován: 27 lis 2018, 22:57

Re: Matyášek 2018

Příspěvekod Lucie » 14 srp 2019, 03:25

Už to bude skoro rok za pár neskutečných dní by jsi oslavil svoje první narozeniny a tvůj táta by se mohl zbláznit aby ti je udělal nejhezčí jaké kdo kdy měl. Už teď vím že den 4. Října že opiju tak že ten den nebude existovat nebo budu jen v poklidu truchlit.. Nevím Ale jsi mrtvý ty tam a máma s tátou tady na zemi. Kurva jak je život nefér. Nechala jsem si vytetovat padlyho anděla je to pro tebe maty. Navzdy už budeš na mé kůži andilku můj.. Navždy budeš v mém srdíčku. Pa měj se krásně
Lucie
 
Příspěvky: 31
Registrován: 27 lis 2018, 22:57


Zpět na Vzkazy našim milovaným

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron