Tom

Tom

Příspěvekod Ivona » 28 bře 2015, 19:40

Chtěla jsem Vám jen napsat jakou bolest jsem dnes zažila. Šla jsem na hřbitov Tomovi zapálit svíčku, popovídat si a když jsem tam přišla, zjistila jsem, že Tomovi někdo ukradl tulipány, ano právě ty tulipány, které jsme mu s láskou vybírala a na jeho svátek dala.Velmi mě to zabolelo, jak jen někdo může ukrást někomu z hrobu......vím, že jsou to jen květiny, ale byly pro Toma. Zapálila jsem teda svíčky, Tomovi řekla vše co jsem měla na srdci a smutně šla domů. Možná jsem až moc přecitlivělá, jen jsem Vám chtěla napsat čeho jsou lidé schopni. Zítra koupím jiné.
Ivona
 
Příspěvky: 14
Registrován: 18 úno 2015, 20:38

Re: Tom

Příspěvekod Radka F. » 28 bře 2015, 21:58

Ivi, je to smutne. Jsou to JEN tulipany, ale vy mu nic vic nemuzete dat a proto to boli. Nekde na hrbitovech jsou bohuzel podobne veci bezne, jak se tu psalo. A je to smutne, hnusne, nenormalni, ale nic s tim neudelate. Syn ma pomnicek na miste kde se zabil, rikame tomu-na kopecku. Mel tam i plysaky a moc me bolelo, kdyz se mu nejaky stratil, kdo muze okrast mrtve-hyena, te je to jedno. Vzdyt z techle veci snad nikdo normalni nemuze mit radost.
Radka F.
 
Příspěvky: 202
Registrován: 14 bře 2015, 21:57

Re: Tom

Příspěvekod Ivona » 29 bře 2015, 09:00

Děkuji za Vaše řádky a pochopení mé bolesti v ten okamžik. Je to tak jak píšete, jak někdo může okrást mrtvé ???? A jakou má z toho co ukradl radost ???? Už jsem to pak dál neřešila, zašla jsem dnes ráno na trh a vybrala pro Tomíka jiné květiny. Maminky hodně sil, posílám objetí Vám všem Ivona.
Naposledy upravil Ivona dne 30 bře 2015, 20:15, celkově upraveno 1
Ivona
 
Příspěvky: 14
Registrován: 18 úno 2015, 20:38

Re: Tom

Příspěvekod MIRKA » 30 bře 2015, 20:09

Milá Ivonko. Dobře vím, jaké to je, když nám někdo ukradne kytičku, kterou jsme daly našim dětem. Je to to jediné, co jim můžeme dát. Mě se ZATÍM nestalo, že by mi někdo z hrobečku něco vzal, chodím tam každý den. Mám ale také pietní místo, asi 15km od domova, kde se můj Kubík před rokem zastřelil. Snažím se místo udržovat, i když se tam nedostanu tak často. Loni se mi tam ztratily také květiny a před vánoci tam někdo ukradl co se dalo. Trhalo mi to srdce. Jak někdo může být taková hyena? Copak máme málo bolesti v srdci, vždyť nás potkalo to nejhorší, co se jen může stát. Držte se.
MIRKA
 
Příspěvky: 237
Registrován: 06 bře 2015, 16:07


Zpět na Vzkazy našim milovaným

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron