Všem našim dětem

Všem našim dětem

Příspěvekod pája » 01 čer 2015, 20:15

Dnes je den dětí a my ty naše nemůžeme obejmout a popusovat,tak jim aspoň přeji ať ,kde jsou ,se mají dobře.V noci na dnešek se mi zase konečně zdálo o Kubíčkovi a řekl mi,že se má dobře.Doufám ,že to tak je a jednou s ním zase budu.Je mi hrozně smutno....
pája
 
Příspěvky: 160
Registrován: 18 bře 2015, 10:56

Re: Všem našim dětem

Příspěvekod silvie » 01 čer 2015, 20:28

Je to krásné, jak jste to napsala. Ano, naše děti mají dnes svátek. I když některé už byly dospělé, pro mámy jsou to pořád děti. I já chci věřit, že tam, daleko od nás se mají dobře, že našly klid. My tady trpíme, milujeme je pořád, posílám všem maminkám, které přišly o dítě hodně sil, jinak se to zvládnout nedá
silvie
 
Příspěvky: 35
Registrován: 28 úno 2015, 21:53

Re: Všem našim dětem

Příspěvekod MIRKA » 01 čer 2015, 20:59

I já přeji všem našim dětem (malým i velkým) k dnešnímu svátku, aby se tam NĚKDE měly moc krásně, aby už je nic nebolelo a netrápilo. Nám nezbývá nic jiného, než držet při sobě a vzájemně si pomáhat. Smrt našich dětí nás poznamenala do konce života. Hodně síly v té bolesti. Maminka MIRKA od KUBÍKA Š.
MIRKA
 
Příspěvky: 237
Registrován: 06 bře 2015, 16:07

Re: Všem našim dětem

Příspěvekod Alena Průchová » 01 čer 2015, 22:15

všechno nejlepši můj chlapečku a vám všem našim dětem,každý den vám přeju už jen to nejlepší,mějte se hlavně líp než my tady s láskou na vás pořád myslíme,moc nám chybíte.
Alena Průchová
 
Příspěvky: 43
Registrován: 16 úno 2015, 20:55


Zpět na Vzkazy našim milovaným

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron