na dušičky vzpomínejme...

na dušičky vzpomínejme...

Příspěvekod Marie P » 02 lis 2015, 08:51

Dnes, na svátek všech našich zemřelých, vzpomínám především na naše děti. Představuji si je jako dušičky, které měly na svých bílých šatech i nějakou tmavou šmouhu. Věřím a doufám v Boží milosrdenství, že šmouha je už vybělena a dušičky našich dětí jsou čisťounké. Snad už je jim lehce a dobře. Myslím, že se na nás dívají, pozorují a třeba i chrání.
Nám, všem maminkám, je stále moc smutno. Bolest, kterou jsme prožily, máme hluboko v srdci napořád a i když ji čas otupí, nikdy nezmizí. Myslíme na své děti každý den.
A tak také pojedu prosit za ně tam i za nás tady a zapálím světýlka za všechny i na našem hrobečku. Co víc můžeme dát?
R.I.P. Aničko, ovečko moje. Tvoje muminka
Marie P
 
Příspěvky: 19
Registrován: 21 čer 2015, 16:42

Re: na dušičky vzpomínejme...

Příspěvekod MIRKA » 02 lis 2015, 20:00

Milé maminky. Dnešní den patří našim milovaným dětem, kteří tu už s námi bohužel nejsou. Pro nás pro všechny je to velice bolestivé, ta beznaděj, smutek, ta touha obejmout je..... Nám zbyly jen krásné vzpomínky. Dnes jsem zapalovala svíčky nejen pro svého Kubíka, ale pro všechny děti, které nám tolik chybí. Všem maminkám přeji hodně zdraví, držte se.
MIRKA
 
Příspěvky: 237
Registrován: 06 bře 2015, 16:07

Re: na dušičky vzpomínejme...

Příspěvekod pája » 02 lis 2015, 21:24

Milé maminky,také jsem zapálila svíčky a myslela při tom na svého milovaného Kubíčka ,ale také na všechny ostatní děti a jejich nešťastné rodiče.Proč k nám byl osud tak krutý?!!
pája
 
Příspěvky: 160
Registrován: 18 bře 2015, 10:56

Re: na dušičky vzpomínejme...

Příspěvekod Marie P » 02 lis 2019, 18:37

Včera jsme slavili svátek Všech svatých a dnes vzpomínáme na dušičky všech zemřelých, především našich dětí. Všichni víme, jak se nám změnil život, rodina, nic není jako "předtím". Milá Aničko, stáli jsme u Tvého hrobečku už po desáté! Jistě víš, že sestra na svatbě neházela kytici mezi ostatní, ale poslala Ti ji na hrobeček. Poplakaly jsme si obě... Kytička tam vydržela měsíc! Ale teď už je tam jiná výzdoba. Myslíme na Tebe, Aničko, ovečko moje! Za všechny Tvoje muminka
PS. Už dlouho ses mi nezdála...
Marie P
 
Příspěvky: 19
Registrován: 21 čer 2015, 16:42

Re: na dušičky vzpomínejme...

Příspěvekod Alena Průchová » 02 lis 2019, 21:30

I já se připojuji se vzpominkou na naše nejdražší i když jsme s vámi pořád mějte se jak nejlíp to jde,Ivánku mam tě moc ráda a každý den ne jen dneska pro tebe svítí světýlko snad se spolu zase sejdeme,pozdravuj babičky,Ivánku pořád máma
Alena Průchová
 
Příspěvky: 43
Registrován: 16 úno 2015, 20:55


Zpět na Vzkazy našim milovaným

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron