Ztráta milovaného synka

Vzájemná podpora rodičů, kterým zemřelo miminko před porodem či krátce po něm

Ztráta milovaného synka

Příspěvekod Jitulka87 » 11 úno 2018, 16:22

Ahoj všem, právě prozivame nejtěžší chvile v živote, ztrátu našeho malého děťátka. Nebylo nám přáno a náš andílek po 40 dnech odešel. . . Nasi zkázou byl anhydramnion (ztrata plodove vody), doted neobjasnena příčina. Miminko bylo jinak v pořádku, ale narodilo se moc brzy. Mam za sebou císařský řez. Pořád se s tím nedokážu vyrovnat...Adamek se narodil v 25+1, týden před porodem jsme zvládli maturaci, ale po 5 dnech od porodu začaly problémy - se střívky, Adamek prodělal opakovaně operace a dr mu nedávali moc naději...po nějaké době se jeho stav výrazně zlepšil a já už si ani nepřipouštěla další potíže...už jsem na stopro věřila, že vše zlé je za námi...Osudný den ráno jsem u něj byla a držela ho za ručičku, když usnul, odešla jsem v klidu na pokoj...Pak už to bylo jak v tom nejhorším snu...zavolal si mě primář, aby mi sdělil tu nejhorší zprávu...Adamkovi selhalo srdíčko a už se ho nepodařilo zachránit :( Nedokážu na něj přestat myslet, pořád bulím, nejím....pořád ho vidím...loučila jsem se s ním...poprvé a naposledy jsem ho chovala a pusinkovala...ale můj chlapeček už o mně nevěděl...:( v první chvíli jsem se vzdala myšlenek na děti, pak jsme plni žalu s partnerem doma promlouvali a i primář doporučil se po pul roce snažit znova o dětátko...ja mám panickou hruzu z toho, že bych moje milované dítě opět nedonosila (ztráta plod.vody) či jiná příčina
Jitulka87
 
Příspěvky: 1
Registrován: 11 úno 2018, 16:09

Zpět na Prázdná kolébka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron