Vsem

Vsem

Příspěvekod Radka F. » 25 lis 2015, 22:56

Mily rodice,chodim na tyhle stranky uz bohuzel pres ctyri roky.Hrozne me pomohli.Naucili me,ze vsechno,co delam a citim je normalni v nasi situaci.Nasla jsem tu kamaradky,ktere jsou pro me dulezite.Desi me,kolik deti stale odchazi a zustava nas,smutnych rodicu,kteri tady pribivaji.Proto bych chela,aby ti,kteri sem bohuzel pribudou se nebali psat a ptat se,na veci,ktere je trapi.Nejhorsi je zustat sami.Ostatni nechteji mluvit o nasich mrtvych detech,ale tady je to misto,kde muzeme vsechno probrat.Brecet,radit se,vzpominat.Myslim na vsechny deti a jejich rodice,ta bolest nas spojuje. :!:
Radka F.
 
Příspěvky: 202
Registrován: 14 bře 2015, 21:57

Re: Vsem

Příspěvekod MIRKA » 26 lis 2015, 10:17

Na štědrý den to bude rok, co jsem na DC. Syn byl tehdy 9měsíců po smrti a já byla strašně zoufalá a sama s tou svojí bolestí, přesto, že mě obklopovala rodina a přátelé. DC mi moc pomohla a pomáhá, také jsem si zde našla kamarádky, kterým se můžu svěřit, vybrečet, protože my jsme už po smrti našich dětí jiné, okolí nám nerozumí a my často nerozumíme jemu. Tady jsme na to všechny stejně. Nemusíme se stydět za své, někdy zvláštní chování, protože ta bolest nás ochromuje, kdo nezažil, nepochopí. Přeji všem maminkám hodně síly, kterou moc potřebujeme.
MIRKA
 
Příspěvky: 237
Registrován: 06 bře 2015, 16:07

Re: Vsem

Příspěvekod jirinkakuc » 13 pro 2015, 23:27

Milé maminky,
tak jsem dnes byla v Plzni na akci Zapalme svíčku, jelikož dne je ten nejsmutnější světový den. Akce byla moc milá, hrály krásně varhany, poslali jsme vzkaz tam nahoru našim dětičkám a posílali ji zapálené svíčky po řece. Zase mě to dodalo trochu síly a pozitivní energie. Děkuji Dlouhé cestě. Jiřina
jirinkakuc
 
Příspěvky: 14
Registrován: 01 pro 2015, 12:25


Zpět na Mé dítě odešlo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron