Dalsi rok

Dalsi rok

Příspěvekod Radka F. » 30 pro 2015, 22:33

Mili rodice,zitra je silvestr.Vsichni se tesi,planuji oslavy a pro nas je to den,kdy se zase prehoupne rok.Dalsi rok,ktery uplyne od odchodu nasich milovanych deti.Vanoce pro nas vsechny byli velkou zatezi,psychickou.Ustat to,hlavne tak,aby ostatni v rodine nebyli osizeni a nepoznali co se v nas deje.Taky jsem se dva dny vzpamatovavala,jak mizerne me bylo.A ted v sobe citim prazdno a smutek,ale jsem rada,ze kvuli rodine jsem to zvladla.A doufam,ze Fik by to tak chtel,aby jsme se snazili jit dal,i kdyz on uz tu neni.Neni tu fyzicky,ale stejne je tu stale se mnou a ja si s nim povidam.Preju nam vsem,at ten zivot zvladame tak,aby na nas mohli byt nase deti hrde.Ty mrtve i ty zive.Moc vsechny zdravim.
Radka F.
 
Příspěvky: 202
Registrován: 14 bře 2015, 21:57

Re: Dalsi rok

Příspěvekod MIRKA » 31 pro 2015, 17:12

Milé maminky. Dnes je Silvestr, poslední den v tomto roce. Mnozí čekají na nový rok, slaví, jsou šťastní. Pro nás je to den, jako každý druhý, plný smutku, stesku, bolesti v srdci a vzpomínek na naše milované děti. Co mi si můžeme přát, kromě zdraví, nic už nebude jako dřív, ale musíme žít dál. Naše děti by nás nechtěly vidět utrápené, proto musíme nabrat hodně síly a nějak to zvládnout, i když je to velice těžké. Já jsem se sotva dostala z vánoc a teď se budu dostávat ze Silvestra. Bylo tu vždy veselo, Kubík slavil s partou kamarádů každý rok v garáži, já tam vždycky zaskočila, byla jsem šťastná. Dnes už je to druhý Silvestr, kdy je tu ticho a já jsem sama. Přeji vám všem hóóódně zdravíčka.
MIRKA
 
Příspěvky: 237
Registrován: 06 bře 2015, 16:07

Re: Dalsi rok

Příspěvekod jirinkakuc » 31 pro 2015, 18:51

Milé maminky,
napsali jste vše za mě. Přeji jen všem hodně hodně sil a moocc štěstí. Jiřina
jirinkakuc
 
Příspěvky: 14
Registrován: 01 pro 2015, 12:25

Re: Dalsi rok

Příspěvekod pája » 31 pro 2015, 19:59

Milé maminky,také já Vám přeji,vše zvládnout,jak nejlépe se to dá, a jen my víme ,jak je těžké,tvářit se ,jak to zvládáme,když uvnitř leží na srdci obrovský kámen.Naše děti měli dnes někde slavit,smát se, a zatím....Byla jsem zapálit Kubíčkovi svíčky a jednu za všechny ostatní děti,které tady s námi fyzicky nejsou.My je ale máme v srdci,kam patřily a patří!Nevím co Vám přát do dalšího roku,protože ani já si nic nepřeji.Vlastně už ani to zdraví.Tak snad jen hodně síly.
pája
 
Příspěvky: 160
Registrován: 18 bře 2015, 10:56

Re: Dalsi rok

Příspěvekod Janab » 31 pro 2015, 23:42

Milé maminky, připojuji se k přání hodně sil do nového roku, ať vše zvládneme. Dnes by náš Martin měl narozeniny, tak moc mi chybí... Je to těžké období. Díky za existenci stránek Dlouhé cesty, je to velká opora. Zdravím všechny.
Janab
 
Příspěvky: 2
Registrován: 28 úno 2015, 19:58


Zpět na Mé dítě odešlo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron