Musíme-můžeme jít dál

Musíme-můžeme jít dál

Příspěvekod Lucie » 27 lis 2018, 23:26

Ahoj všichni jsem tu kvůli stejné věci jako vy všichni.
Letos 3. října 2018 mi zemřel můj syn. Zemřel ještě před narozením a já jsem tedy musela porodit mrtvé miminko. Není to lehká situace, navíc po takové tragédii řešit pohřeb a další podobně hloupý záležitosti. Vždycky jsem si myslela že budu pohřbívat dříve svoje rodiče než své dítě, osud ale tomu chtěl jinak a já jsem ted bez práce bez vytouženého dítěte. Teprve když je člověk na samým dnu má se od čeho odrazit. Celý říjen jsem proplakala někdy měla i uplný výlevy totálního zhroucení kdy jsem kříčela a brečela hodně na hlas. Stratila se mi chut k jídlu v první polovině října jsem skoro nejedla když jsem po dvouch dnech snědla rohlík byla to sláva. a to jsem dřív byla docela jedlík hlavně sladký.Můj manžel mi byl a stále je mou největší oporou. Jak se říká ve dvouch je radost dvojnásobná a smutek poloviční. V tomhle případě je smutek tak velký že i jeho polovička je pěkně silný šálek kávy. Chtěla bych vás všechny podpořit co jste taktéž jako já přišli nějakým způsobem o své dítě. ještě to není uplně za mnou ale ta největší bouře už se přehnala a nikdy to nebude jako by se to nestalo ale čas tu tragedii obrousí a už nebude tak bolestivá a ta bolest bude snesiletnější. Přečetla jsem si ted jednu knížku a jakkoliv bizardně to zní vnitřně mě uklidnuje pocit že duše je věčná a nikdy doopravdy nezmizí a že po smrti není jen nic je tam daleko víc než si myslíme. Pomohla mi hodně se ze situací srovnat že to co se děje at to člověk ne uplně chápe má svůj smysl a význam. Určitě je ta knížka lepší volba než antidepresivum pro pochopení celé situace. Za pár dní by měl můj Matýsek 2 měsíce každý den na něj myslím a každou noc mu posílám miliony pusinek miliony pohlazení a nekonečnou mateřskou lásku jakou mu jen mohu dát,poslat a vím že to cítí a vnímá tam kde právě je i když už je dávno někde jinde. Nejsem smutná že odešel tak brzy, jsem štastná že tu chvíli s námi byl i když jen v bříšku. POSÍLÁM VŠEM HODNĚ SIL. Lucka ;)
Lucie
 
Příspěvky: 31
Registrován: 27 lis 2018, 22:57

Zpět na Mé dítě odešlo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron