Soud

Soud

Příspěvekod LenkaF » 19 bře 2015, 10:45

Milé souputnice, obracím se na vás s prosbou o radu. Naši devítiletou Barunku v říjnu porazilo auto u nás před domem, byla jsem u toho. Uběhlo už téměř pět měsíců, během nichž jsme se s tím snažili nějak vyrovnat, já, manžel i naše dvě starší děti. Protože ale policie na místě nezajistila důkazy, nezbytné k prošetření, byla jsem před týdnem předvolána k rekonstrukci na místě činu. To jsem odmítla, protože už jen při zmínce o tom se ta křehká rovnováha, které jsem se tak pracně snažila dosáhnout, sesypala jako domek z karet. Prostě bych to nezvládla. Rekonstrukce tedy proběhla beze mě. Není pro mě nijak důležité prokazovat, jak moc rychle ten řidič jel, netoužím ho nijak trestat, nám už to Barunku stejně nevrátí. Takže bych si jen přála, aby už nás nechali na pokoji. Bohužel teď přišla další zpráva, že budu s největší pravděpodobností předvolána jako svědek k soudu. A já si to nedovedu představit. Mám strach, že to psychicky vůbec nezvládnu. Proto se ptám, je mezi vámi někdo, kdo něco podobného absolvoval? Jak se to vůbec dá přežít? Lenka
LenkaF
 
Příspěvky: 4
Registrován: 25 úno 2015, 10:02

Re: Soud

Příspěvekod Zdenka » 23 bře 2015, 16:03

Milá Lenko,to co Vás čeká,já prožila před 6 lety.Nenapsala jste jestli byl řidič na vinně,jest-li mohl ještě srážce zabránit atd.V našem případě co se stalo naší dceři na vinně byl.Dcera /20let/ho požádala,aby jí zavezl z večírku domů /7km./,myslela si ,že pil džus,protože nevěděla,že džus pil,ale s vodkou.Samozřejmě ,že havarovali,přes obec bylo zjištěno,že jel 120km.
U soudu jsem byla,jestli Vám můžu radit, určitě si vemte něco na uklidnění a nechoďte tam sama.Já byla s manželem se snachou,která nás zastupovala a s dceřinou kamarádkou.Nebylo to vůbec lehké,dívat se na člověka,který mi zabil to nejdražší co jsem měla,ale našla jsem odvahu,zašla za ním
a ukázala mu velkou dceřinu fotku,řekla jsem mu atˇse pořádně na tu tvář podívá a do konce života atˇjí má v paměti,protože nám ten život už zkazil.
Leni držte se a přeji Vám hodně síly. Zdenka
Zdenka
 
Příspěvky: 16
Registrován: 01 bře 2015, 20:22


Zpět na Mé dítě odešlo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron