Bezmocnost

Re: Bezmocnost

Příspěvekod pája » 03 zář 2017, 09:08

Milé maminky, je to přesně tak, jak všechny píšete. Když už se mi zdá je mi trošičku lépe, přijde něco, co mne rozesmutní a zase brečím. Taky mám ten hrozný pocit, že můj Kubík umřel a já jsem nic neudělala, abych tomu zabránila. Tak strašně jsem své děti milovala a snažila se aby jim nic nechybělo a byli šťastné a pak...Kubík se oběsil a já nic nevěděla. A teď s tím musím žít a tvářit se před lidmi, že jsem v pořádku! Taky často přemýšlím nad smyslem života. Přeji všem ,ať se Vám daří nějak to tady zvládat.
pája

Příspěvekod renatka » 13 zář 2017, 08:31

Včera by měla dcera kulaté výročí,já jsem jí hodila do Vltavy kytičku,v křoví mám už 3 křížky tam jsem dala růži a byla na dlouhé procházce s pejskem.Potom jsem umyla okna abych se zaměstnala a sešla se s novou přítelkyní ale té jsem měla potřebu vše vyprávět,bojím se jestli jsem jí tím neodradila.Je to už 6 let smutek v srdíčku mám stále i pláču ale včera jsem měla pocit jak by byla Renatka už na mě pyšná že jsem doma jen neplakala.Za ní kde je pochovaná tam jít stále nemám odvahu ,jen jí tam byla uložit.Jana
renatka

Příspěvekod Lenik » 17 zář 2017, 21:43

Milé maminky,12.9.to bylo půl roku,co si můj milovaný Tomášek vzal život kvůli holce.Je šíleně těžké s tím bojovat.Strašně mi moc chybí. Nedokážu se s tím smířit,to asi nepůjde nikdy.Jsem tak unavená z toho přežívání,už to nebude nikdy jako dřív.
Je strašně smutné, jak nás tu přibývá. Mám špatné dny,ani se nedokazu rozepsat,slzy tecou.Maminky hodně síly v té naší dlouhé a ukrutně bolavé cestě. Objímám Vás.
Lenik

Předchozí

Zpět na Mé dítě už nedokázalo žít