Tom

Tom

Příspěvekod Ivona » 08 bře 2015, 11:53

Tome, dnes jsou to už 3 roky co jsi odešel, dobrovolně, věřím, že jsi s námi dál, v našich srdcích jsi pořád, dala bych všechno na světě slyšet tvůj hlas, vidět tvůj úsměv, obejmout tě, pohladit tě, tvé čokoládové oči jsou všude se mnou, tvé Zdarec mámo mi tolik chybí, jdu ti dnes zapálit svíčku a dát kytičku tulipánů, Tomi pevně věřím, že tam kde jsi, jsi šťastný, nemohu za tebou, ještě ne, miluji tě tak jak jen může máma milovat svého syna,ať je kdekoliv, lásko opatruj se a věz, že tu na zemi máš mámu, která je tu vždy pro tebe.
Ivona
 
Příspěvky: 14
Registrován: 18 úno 2015, 20:38

Re: Tom

Příspěvekod renatka » 18 dub 2015, 13:36

Ivonko! Moje Dcera odešla je to 3 roky a 3 měsíce.Stále to ještě počítám pomalu na dny.Právě jsem měla kulaté narozeniny a tolik jsem je chtěla slavit s mojí holčičkou.Na konec jsem ale zjistila co se mě ozvalo známých lidiček a přinesly dárečky ,ale tu kterou jsem tady chtěla mít nejvíce už nikdy mít u sebe nebudu . Stále si vyčítám proč jsem jí neuchránila co jsem přehlédla ty výčitky si ponesu stále v sobě .Skočila z 2 patra ale jako máma tomu nevěřím a říkám si třeba přepadla .
renatka
 
Příspěvky: 23
Registrován: 20 úno 2015, 14:39


Zpět na Mé dítě už nedokázalo žít

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron