Památka zesnulých

Památka zesnulých

Příspěvekod MIRKA » 02 lis 2018, 12:10

Milé maminky. Dnes máme další z těch hodně špatných dnů. Já vám přeji hóóódně síly. Pro všechny naše děti, které jsou tam NĚKDE spolu zapaluji svíčku. Držte se.
MIRKA
 
Příspěvky: 237
Registrován: 06 bře 2015, 16:07

Re: Památka zesnulých

Příspěvekod Lucie » 21 pro 2018, 00:15

Je to těžké období ale věřím že bude líp. Ztráta dítěte je tou nejtěžší životní zkušeností jaká může být. Můžeme na své děti jen vzpomínat s láskou a i když nejsem věřící, věřím že bůh nám nenaloží na bedra tolik bolesti abychom to nemohli unést. Věří v to že to zvládneme.
Lucie
 
Příspěvky: 31
Registrován: 27 lis 2018, 22:57

Re: Památka zesnulých

Příspěvekod martina » 22 pro 2018, 20:57

tak to bych potřebovala vysvětlit, proč se lidi, často ještě děti, zabíjejí, proč už neunesou svoji bolest... to asi tomu pánubohu při nakládání ujela ruka... :-(
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 45
Registrován: 11 úno 2015, 22:32

Re: Památka zesnulých

Příspěvekod pája » 22 pro 2018, 23:18

Ja byla věřící do doby, než mi zemřel syn.Proč!?Co jsem komu udělala,že on musel umřít a ja teď tak trpět!!Chybí mi strašné moc a nikdy to nepřestane bolet!Co je to za život, který mi ,, bůh"nechal.Chci zpátky Kubíka!
pája
 
Příspěvky: 160
Registrován: 18 bře 2015, 10:56

Re: Památka zesnulých

Příspěvekod MIRKA » 22 pro 2018, 23:52

Také si stále kladu otázku, co jsem komu udělala, že musím do konce svého života tak trpět???? Proč???? Vždyť to není už život, ale přežívání. Kubík mi tak strašně chybí a nic a nikdo mi ho nenahradí. Je to šílené, jak se vše změní během jedné minuty....
MIRKA
 
Příspěvky: 237
Registrován: 06 bře 2015, 16:07

Re: Památka zesnulých

Příspěvekod Pavla » 23 pro 2018, 22:20

Mirko,
je mi to tak líto.
Cítím to stejně, pa Pavla
Pavla
 
Příspěvky: 76
Registrován: 25 pro 2017, 01:47

Re: Památka zesnulých

Příspěvekod MIRKA » 24 pro 2018, 11:58

Pavli, psala jsem ti email.
MIRKA
 
Příspěvky: 237
Registrován: 06 bře 2015, 16:07

Re: Památka zesnulých

Příspěvekod Matesi » 25 pro 2018, 00:40

První rok bez vánoc. Odjely jsme mimo čr.
Pro spoustu lídi byl den 18. 8. 2018 šťastný. Pro nás ne. Matysek se v 18 letech zastřelil.
Nepozorovali jsme na něm nějaké změny v chování. Vždy byl jiný, strašně hodny
Zlaticko nase
Matesi
 
Příspěvky: 36
Registrován: 07 pro 2018, 23:48

Re: Památka zesnulých

Příspěvekod Pavla » 25 pro 2018, 15:38

My letos podruhé.
Také jsme odjeli, doma nejde být.
Náš Lukáš se zastřelil loni 5.listopadu, v devatenácti letech.
Dodnes tomu nevěřím, nechápu a nerozumím. A nikdy to už nebude jinak, to se prostě nedá.
Hodně sil Vám i Vaší rodině, vím přesně, co nyní prožíváte.
Držte se.
Pavla
Pavla
 
Příspěvky: 76
Registrován: 25 pro 2017, 01:47

Re: Památka zesnulých

Příspěvekod MIRKA » 25 pro 2018, 17:48

Holky, u mě to byly páté vánoce, co je neslavím. Kubík se mi také zastřelil, 3.3 2014, ve věku 24 let. Je to stále velmi bolestivé. Držte se.
MIRKA
 
Příspěvky: 237
Registrován: 06 bře 2015, 16:07

Re: Památka zesnulých

Příspěvekod Matesi » 25 pro 2018, 19:02

Nedokázala jsem si představit zůstat v CR. Všude samé reklamy na šťastné a veselé vánoce. Strašně mi to vadilo. Protože mne uz žádné šťastné a veselé nečekají. Už jen smutek. A hledat odpověď na otázku PROC?
Nikdy ve snu mě nenapadlo že se něco tak šíleného, hroznyho, neuveritelnyho může stát. Proč zrovna nam? Tak strašně hodnej, chytrej, úžasné Matynek.
Matesi
 
Příspěvky: 36
Registrován: 07 pro 2018, 23:48

Re: Památka zesnulých

Příspěvekod Lucie » 25 pro 2018, 21:00

Jsou to těžké časy, my letos oslavili první vánoce bez vytouženého miminka zemřel nám chlapeček 3. října a moc mi chybí.
soucítím taktéž s vámi a vaší bolestí.
přeji vám hodně síly na zvládnutí těžké životní situace.
Lucka
Lucie
 
Příspěvky: 31
Registrován: 27 lis 2018, 22:57

Re: Památka zesnulých

Příspěvekod Lucie » 25 pro 2018, 21:02

Matesi: Odpověd proč se už asi nikdy nedozvíme. Musíme se s tou bolestí naučit žít.
Lucie
 
Příspěvky: 31
Registrován: 27 lis 2018, 22:57

Re: Památka zesnulých

Příspěvekod Stazina » 26 pro 2018, 14:49

Take jsem odjela na svatky,uz po treti, Vanoce pro me stratily vse co nabizeji ale neda se bohuzel odjet od smutku a beznadeje ,jsem tak smutny clovek ani si nedokazu predstavit ze by me jeste dokazalo neco udelat spokojenou ,stastnou uz vubec ne ,v listopadu mi po tezke nemoci zemrel partner a ja jsem na tom tak, ze beru veci tak jak prichazeji ,je to hrozny jsem jeste vubec clovek ,ty ctyri roky bez Pavla a pocit ze jsem tomu nejak nezabranila me a muj zivot naprosto zmenil.Znamena to snad ze bude moje ziti uz jen o pocitani let od te strasne ztraty.Prominte ,misto abych Vas povzbudila ,tolik negativnich slov,muselo to ze me ven .Preji Vam silu .
Stazina
 
Příspěvky: 34
Registrován: 17 bře 2015, 21:09

Re: Památka zesnulých

Příspěvekod Matesi » 26 pro 2018, 20:12

Kdybych aspoň věděla jestli existuje "neco" po životě. Neumím si představit že uz vůbec není. Nikde ...
Matesi
 
Příspěvky: 36
Registrován: 07 pro 2018, 23:48

Re: Památka zesnulých

Příspěvekod MIRKA » 26 pro 2018, 21:39

Já nikdy nevěřila , že by mohlo něco být, mezi nebem a zemí. Dnes už tomu věřím, chci věřit, jinak bych se zbláznila. Nakoupila jsem si o tom nějaké knížky, které mi asi pomohly uvěřit. Holky, já to budu mít v březnu 5 let, jak už jsem tu několikrát psala, přesto to v tomto období nedávám, jsem na neschopence. Otázka PROČ mě bude pronásledovat celý zbytek života. Proč zrovna my???? Komu jsme co udělaly???? Život už není životem, jen přežíváním. Věřte, že se s tou bolestí naučíte nějak žít, přetvařovat se, jak jste v pohodě, nic jiného nám totiž nezbývá. Uvnitř je to ale jiné, stále bolestivé a ta rána se nezahojí. Já vám všem přeji hodně síly, na té naší dlouhé cestě, cestě, kterou jsme si nevybraly, byla nám dána osudem.......
MIRKA
 
Příspěvky: 237
Registrován: 06 bře 2015, 16:07

Re: Památka zesnulých

Příspěvekod Janak » 26 pro 2018, 23:28

Milá Mirko, jsem na tom podobně, ne že bych předtím nevěřila, ale určité pochybnosti jsem vždycky měla. Po tom co zemřela Lenka jsem už za těch pět let přečetla hodně knih s touto tématikou a pochybnosti jsou pryč. Kdybych teď nevěřila na život po životě tak bych se asi zbláznila úplně. Tak mám aspoň víru, že se zase jednou sejdeme, že tam na nás všechny čeká. Vím, že pro někoho to zní divně, ale mě právě tahle víra drží při životě. Vánoce trávíme sice doma, ale všichni víme, že je to všechno jen ze zvyku, už nikdy to nebude jiné. Holky přeji vám všem hodně síly a aspoň trochu naděje, že bude trošku líp v tom příštím roce.
Janak
 
Příspěvky: 51
Registrován: 04 led 2018, 18:37

Re: Památka zesnulých

Příspěvekod Lucie » 26 pro 2018, 23:35

Matesi: Dobrý den, doporučuji vám přečíst si knihu ( Tajemství života po smrti ) od ( Barry Eaton ), hodně mi pomohla se ze ztrátou alespon nějakým způsobem
vyrovnat, smířit a pochopit smrt. Je to moc pěkná knížka založená na cestování do minulých životů, zaměřuje se to i na lidi co zažili zážitek blízký smrti ( byli na chvíli mrtvý a pak se vrátili) a o tom že život končí smrtí ( někdy předčasně) ovšem kvůli tomu jsme tady, a i o tom že duše je věčná a vlastně náš milovaný člověk neumírá doopravdy jen jeho tělesná schránka. I když to zní bizardně někdo řekne že je to blbost že tomu nevěří, já ale naopak jo :-)
Lucie
 
Příspěvky: 31
Registrován: 27 lis 2018, 22:57

Re: Památka zesnulých

Příspěvekod Matesi » 27 pro 2018, 16:37

Lucie, děkuji za typ na knížku. Určitě si ji přečtu. Třeba se dozvím jestli něco existuje po...
Matesi
 
Příspěvky: 36
Registrován: 07 pro 2018, 23:48

Re: Památka zesnulých

Příspěvekod Stazina » 29 pro 2018, 16:09

Take jsem precetla vse co jsem sehnala ,Zivot po strate,Duse a sebevrazda,Zivot po zivote atd.,hltala jsem vse co mi davalo nadeji ze vse nekonci,chci tomu verit a verim , pomaha mi to,doporucuji zhlednout na \ct 2, nekolika dilny dokument ,Brana smrti,lze dohledat v historii od A-Z nebo primo zadat nazev,dokument me asi oslovil nejvic,snad take pomuze trochu i nekomu z Vas .
Stazina
 
Příspěvky: 34
Registrován: 17 bře 2015, 21:09


Zpět na Mé dítě už nedokázalo žít

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron