Maminky

Maminky

Příspěvekod Ivona » 14 bře 2015, 11:11

Maminky, chybíte, kde jste, Vaše řádky tu nejsou, Vaše slova chybí, tu bolest v srdci, kterou prožíváme, známe jen my. Mám Vás ráda a na dálku objímám. Ivona
Ivona
 
Příspěvky: 14
Registrován: 18 úno 2015, 20:38

Re: Maminky

Příspěvekod Radka F. » 14 bře 2015, 22:13

Neni divu,ze je nas tu tak malo.Neni to tak jednoduche jako driv,ze clovek jen napsal,co citi.Konecne se me podarilo se zaregistrovat a jsem tu s vama.Taky jste me chybeli,ale nastesti mam z predesleho DF kamaradky a s temi jsem v kontaktu.Preji novemu DF,aby bylo stejne uspesne,jako to predchozi,protoze spojuje lidi,kteri maji stejne trapeni a nemusi s nim zustat sami,nastesti. :!:
Radka F.
 
Příspěvky: 202
Registrován: 14 bře 2015, 21:57

Re: Maminky

Příspěvekod martina » 14 bře 2015, 23:37

taky vás zdravím, už je nás tu registrovaných 52. o moc víc lidí na staré fórum asi nechodilo, a pravidelně psalo jen pár maminek (a sem tam nějaký tatínek). jde spíš o to, že my "služebně starší" už nemáme takovou potřebu se z něčeho vypsat, nebo už ne tak často, proto je tu zatím tak pusto... ale časem se DF určitě zaplní - ostatně to staré taky začínalo "od nuly"...
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 45
Registrován: 11 úno 2015, 22:32

Re: Maminky

Příspěvekod Janab » 15 bře 2015, 20:50

Jsem moc ráda, že se diskuzní fórum opět rozbíhá, i po více jak třech letech přicházejí těžká období, kdy to moc bolí a možnost číst příspěvky pomáhá zvládnout náš podobně těžký osud. Přeji všem hodně sil a klidné dny.
Janab
 
Příspěvky: 2
Registrován: 28 úno 2015, 19:58


Zpět na Mé dítě už nedokázalo žít

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron