Dědictví

Dědictví

Příspěvekod MIRKA » 14 kvě 2015, 17:52

Milé maminky. Dnes jsem konečně byla pozvána k vyřízení dědictví po svém 24letém synovi, který odešel z tohoto světa dobrovolně před 14ti měsíci. Nemusím vám povídat, jaká je to šílená bolest. Dědit by měl KUBÍK po mě, čeho jsem se to dožila.....Co se to děje? Jsem na tom dost špatně, všechno se mi vrátilo a já jsem zase na dně.
MIRKA
 
Příspěvky: 237
Registrován: 06 bře 2015, 16:07

Re: Dědictví

Příspěvekod martina » 14 kvě 2015, 19:22

dědictví jsme vyřizovali asi půl roku po synovo "dobrovolné" smrti, ale až minulý týden, po dvou a půl letech, přišly nějaké peníze, které byly dosud zablokované na jeho účtě... všechny tyhle situace jsou vždycky obrovskou psychickou zátěží, nicméně to nejhorší, to už se mi stalo. nic těžšího, než synova smrt, už mě nepotká... :(
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 45
Registrován: 11 úno 2015, 22:32

Re: Dědictví

Příspěvekod pája » 14 kvě 2015, 19:36

Milé maminky.Já už mám dědické taky za sebou,bylo to šílené,celé jsem to probrečela a říkala si přesně to samé.Co se to děje?!Vždyť dědit měl Kubík po mně a ne naopak.Nic mne netěší,pořád jako bych tomu nemohla uvěřit,že se to stalo,že můj milovaný Kubík už tady není,připomíná mi ho úplně všechno,je to šílené.Ale Vám nemusím nic vykládat...
pája
 
Příspěvky: 160
Registrován: 18 bře 2015, 10:56

Re: Dědictví

Příspěvekod Ivona » 20 kvě 2015, 16:15

Dědictví mám v živé paměti ještě dnes po 3 letech, připadalo mi jakoby to četli o někom jiném, že se to netýká mě, že je to o jiném synovi, ale ta bolest přetrvává do dnes. Nic horšího než smrt vlastního dítěte už mě nemůže potkat.
Ivona
 
Příspěvky: 14
Registrován: 18 úno 2015, 20:38


Zpět na Mé dítě už nedokázalo žít

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron