Jeden rok.

Jeden rok.

Příspěvekod Stazina » 24 říj 2015, 10:23

Dnes je to rok co se rozhodl odejit muj syn Pavlik,nejtezsi ,nejsmutnejsi a vycerpavajici rok.Odjela jsem k dceri aby jsme se navzajem podrzely a zavzpominaly,je to tezke ale jsou tu dve vnoucata a tak se musime venovat i jim .Stale je tady ono Proc?Ano, byly to asi deprese ale proc me nepozadal o pomoc ,proc se mi nesveril?Uz se to neda napravit ,neni jina moznost nez s tim zit a bojovat do smrti.Preji vsem nasim detem klid a mir v dusi a zapalim jim svicku v kostele .Stazi
Stazina
 
Příspěvky: 34
Registrován: 17 bře 2015, 21:09

Re: Jeden rok.

Příspěvekod Ivona » 26 říj 2015, 09:16

Dobrý den,
jsem s Vámi na dálku a vím jaké to je, též zapaluji svíčku pro všechny děti tam v nebi, tam kde jsou doma, ať je jejich duše šťastná, radostná a lehká, myslím na Toma každou chviličku, každičký den, v mém srdci žije dál.
Ivona
 
Příspěvky: 14
Registrován: 18 úno 2015, 20:38

Re: Jeden rok.

Příspěvekod MIRKA » 26 říj 2015, 20:08

Milé maminky, moc dobře vím, o čem píšete. Já mám tu bolest v srdci už skoro 20měsíců. Také myslím na všechny děti, které tam někde jsou a jejich zoufalé maminky, které tady zůstaly. Je to velice těžké, naučit se žít bez našich milovaných dětí. Jsem už strašně moc unavená, vyčerpaná, nikdy se s tím nesmířím. Přeji vám hodně zdraví a síly. Objímám vás.
MIRKA
 
Příspěvky: 237
Registrován: 06 bře 2015, 16:07

Re: Jeden rok.

Příspěvekod renatka » 27 pro 2015, 14:01

Já to mám zítra 4 roky co mě odešla dcera. Na Štědrý den jsem jí viděla naposledy .Ten smutek v duši je stále i po letech stejný ,moc mě tady chybí .Proč si tolik mladých lidí bere životy? Většinou jsou to ty nejhodnější a nejlepší děti.Smutná máma Jana
renatka
 
Příspěvky: 23
Registrován: 20 úno 2015, 14:39


Zpět na Mé dítě už nedokázalo žít

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron