OZNÁMENÍ O ZRUŠENÍ DF

OZNÁMENÍ O ZRUŠENÍ DF

Příspěvekod admin » 03 led 2020, 13:40

Toto diskuzní fórum bude v dohledné době zrušeno/smazáno. Nebude již možné se vracet ke starým příspěvkům, nebude možné nejen psát, ale ani pročítat.
Pokud zde máte někoho, s kým byste rádi zůstali v kontaktu i v budoucnu, udělejte to prostřednictvím SZ, e-mailem, či přes příspěvek co nejdříve. Návod, jak napsat z DF e-mail, je ZDE

Důvody zrušení DF jsou technické, jiné DF již Dlouhá cesta zřizovat a spravovat nebude.
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 31
Registrován: 10 led 2015, 19:26

Re: OZNÁMENÍ O ZRUŠENÍ DF

Příspěvekod Radka F. » 09 led 2020, 21:39

Ctu,ze bude zrusene diskusni forum,znamena to,ze DC bude dale fungovat,fotky zustanou,jen si nebudeme moci psat,jestli jsem to dobre pochopila.Je to skoda,myslim,ze tady nachazelo podporu spousta rodicu,hlavne tech novych,kteri si nevi rady,jak dal zit.
Radka F.
 
Příspěvky: 202
Registrován: 14 bře 2015, 21:57

Re: OZNÁMENÍ O ZRUŠENÍ DF

Příspěvekod Matesi » 16 led 2020, 21:11

Tak to mi je strašně líto, ze bude fórum končit.. ..velmi mi pomohlo v me těžké situaci a mohla jsem si tu najít kamarádku se stejným osudem.
Mrzi me, ze další utrapeni rodiče si nebudou moct popovídat a získat podporu od lidí tady...
Matesi
 
Příspěvky: 36
Registrován: 07 pro 2018, 23:48

Re: OZNÁMENÍ O ZRUŠENÍ DF

Příspěvekod Pavla » 20 led 2020, 22:26

I já se přidávám.
Chápu technické důvody a složitost celého procesu, ale...
Proč rušíte fórum, které tolik pomohlo a ještě by mohlo pomoci rodičům v té nejtěžší životní situaci?
To opravdu neexistuje vůbec žádná možnost, jak ho alespoň nějak udržet..?
Začala jsem sem psát před dvěma lety, v nejhorších chvílích svého života (které bohužel přetrvávají dodnes), pomáhalo mi být v kontaktu s lidmi, kteří prožívají totéž, co já.
Znamená to, že ani k příspěvkům se již nikdy nebude možno dostat?
Ani ke “vzkazům našim milovaným”?
Psala jsem tam synovi vzkazy dva roky (a mnozí rodiče zde o hodně déle), to také vymažete?
Moc mi pomáhalo, takto synovi alespoň psát, když už s ním nyní nemohu mluvit osobně.
Je mi nesmírně líto, že už ani toto nebude možné...
Pavla
 
Příspěvky: 76
Registrován: 25 pro 2017, 01:47

Re: OZNÁMENÍ O ZRUŠENÍ DF

Příspěvekod MIRKA » 03 úno 2020, 19:07

Je mi to moc líto, nechápu proč, co je příčinou, že se musí DF zrušit. Mě osobně zachránilo asi život, když jsem prožívala první vánoce bez syna, byla jsem sama, zoufalá a na dně. Našla jsem DC a tam paní, která mi v ten den napsala, pomohla mi, protože jsme měly stejné trápení. Určitě nejsem sama, komu to pomohlo. Ano, my, co jsme tu, máme už své kamarádky, ale co ty, které přijdou?????? Bohužel, nešťastných maminek přibývá, kde najdou pomoc?????
MIRKA
 
Příspěvky: 237
Registrován: 06 bře 2015, 16:07

Re: OZNÁMENÍ O ZRUŠENÍ DF

Příspěvekod Marie P » 07 úno 2020, 21:05

Milé ostatní maminky poznamenané předčasným odchodem dětí!
Také je mi líto, že bude DF zrušeno, byla jsem zde téměř denně již 10 let, plakala jsem s ostatními, psala své dcerušce vzkazy k narozeninám, svátkům, významným dnům.
Myslím, že nám všem tento kontakt s našimi dětmi a s ostatními stejně bolavými maminkami moc pomohl. Každý den jsem četla nové vzkazy a prožívala smutek s rodinami dětí.
Děkuji za to a přeji všem hodně síly do dalšího života.
Marie P
 
Příspěvky: 19
Registrován: 21 čer 2015, 16:42

Re: OZNÁMENÍ O ZRUŠENÍ DF

Příspěvekod admin » 03 čer 2020, 20:45

Vážení a milí, s lítostí musím informovat všechny, kterým toto fórum bude chybět, že v řádu dnů, max. týdnů zmizí v propadlišti dějin. Pokud si chcete ještě s někým něco říct, rozloučit, vyměnit kontakty (NE přes příspěvek veřejně, přes SZ nebo e-mail), případně odsud něco zkopírovat, udělejte to co nejdříve.

hodně síly všem.
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 31
Registrován: 10 led 2015, 19:26


Zpět na Zemřel mi sourozenec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron