Tomáškovi

Pro Tomáška

Příspěvekod Lenik » 12 črc 2017, 09:55

Můj milovaný Tomášku, dnes jsou to 4 měsíce,plne ukrutne bolesti,kdy jsem se dozvěděla tu nejkrutější zprávu, že už nejsi mezi námi. Tak moc mi chybis,tvůj smích,rošťárny.....Je to taková ukrutná bolest,žal, bezmocnost. Každý den jsem u tebe a povídámTi, jak moc chybis a stále pokladam otázku PROČ!!! Strašně moc Tě miluju a milovat budu.
Líbá Tě tvá smutná mamka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Pro Tomáška

Příspěvekod Lenik » 22 črc 2017, 18:14

Můj milovaný Tomášku, vždycky ses těšil,až tu bude pouť, že s partou na ní pujdem i na zábavu.Teď tady je a ty tu nejsi. Je mě takové šíleně smutno,že stále brečím. Kloucku můj milovaný, tak moc mi chybis,tvůj úsměv, hlášky,rošťárny a tve objetí.
Posílám ti pusinku broučků můj.Stale na tebe myslim. Tvá mamka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 12 srp 2017, 06:53

Můj milovaný Tomášku, dnes je to 5 měsíců, plné ukrutné bolesti.
Prostě to nejhorší co maminku v životě může potkat,když ji je sděleno : Váš syn si vzal život. Tak moc mi chybis,sestře a babičce s dědou. Srdce se mi svírá bolestí a žalem,moje zlatíčko milovaný. Vždycky budeš v mém srdíčku. Každým dnem jsme si k sobě blíž. Miluji tě Tomášku. Líbá té tvá mamka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 17 srp 2017, 22:17

Tomášku můj milovaný.Tak moc nám vsem chybis.Sestře se o tobě pořád zdá, stále říká ,,Brasko vrat se nám,,!!! Tak moc bych tě chtěla obejmout a vidět tvůj rostacky úsměv.Moc to bolí,šílená bezmocnost. Líbá té tvá mamka broučků můj.
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 12 zář 2017, 10:12

Můj milovaný Tomášku, dnes je to 6mesicu ukrutné bolesti,co jsi dobrovolně odešel .
Zlatíčko, žádná holka za to nestála, aby sis kvuli ní sahl na život. Moc mi chybis,tvůj smích rošťárny,objetí. Broučků,je to moc těžké žít bez tebe.To už je jen přežívání s ukrutnou bolesti v srdíčku. Moc nám chybis.Posílam ti pusinku zlaticko.Tvá mamka.
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Pro Tomáška

Příspěvekod Lenik » 12 říj 2017, 09:25

Můj milovaný Tomášku, dnes je to 7mesicu plné ukrutné bolesti,kdy mi bylo sděleno, to nejhorší co může mamku potkat.Zlatíčko moje milovany,tak moc nám chybis,tvůj smích,rošťárny ,prostě tvá přítomnost...... . Je to nepopsatelná bolest v srdci.
Ukrutně chybis líbá,té tvá mamka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Pro Tomáška

Příspěvekod Lenik » 02 lis 2017, 17:48

Můj milovaný Tomášku,dnes je opět těžký den.Den Dušičkový . Strašně moc nám chybis broučku náš. Snad tam kde teď jsi, našel klid a mír.
Moc Tě líbá tvá maminka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Pro Tomáška

Příspěvekod Lenik » 12 lis 2017, 11:50

Zlatíčko moje milované. Dnes je to 8 mesic bez tebe ,plné ukrutné bolesti.Nepopsatelně,jak nám moc chybis.Převrátil se mi úplně život, už jej nežijí,ale přežívám. Snad se tam někde máš dobře a setkal ses se svymi kamarády,které před rokem opustili tento svět.Miluju té z celého srdce miláčku můj. Liba te maminka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 30 lis 2017, 23:29

Tomášku zlatíčko moje,tak moc mi chybis!!!! Jak tu mám žít bez tebe,každou vteřinou s tím bojují.Je to moc vyčerpávající. Vánoce mě šíleně děsí. Chybí mi jak mi vždycky říkal ,,Mami Nezapomeň upéct sadlovky,ty já miluju!!!!Moc to bolí,ze tu s nami nejsi broučků můj milovaný.
Moc na tebe myslím, líbá té tvá maminka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 12 pro 2017, 12:33

Můj milovaný Tomášku. Zase uběhl další měsíc a to už 9, co si dobrovolně odešel.Je mi šílené smutno,moc moc chybis.Zlatíčko moje,všude je vánoční atmosféra a mě to trhá srdíčko. Stále na tebe myslím a koukam na fotky,jak jsme radili na motorce.Silene chybis!!!!!Líbá té tvá maminka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 24 pro 2017, 16:01

Můj milovaný Tomášku.Tak jsou tu vánoce a ty tu nejsi,stále jen brečím i tvá sestra.Je nám strašně smutno,moc to bolí.Moc nám chybis,broučku milovany.Miluju te tvá maminka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 31 pro 2017, 17:46

Můj milovaný Tomášku, dnes je Silvestr a je to poprvé bez tebe.Je mi strašně smutno i sestřička je smutná.Je to ukrutně těžký život bez tebe.Moc na tebe myslíme broučků můj.Miluju tě Tomášku.Tvá maminka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 01 led 2018, 19:00

Zlatíčko me milované.První vánoce a Silvestr bez tebe.Stále nedokážu přijmout,že už to takhle bude napořád, je to k zesílení. Nic jsme neslavili,neni co.Abych neslyšela petardy,vzala si tvé sluchátka,tablet a pouštěla tvé skupiny,které jsme si pouštěli a slzy neudrzela .Měla pocit,že tu někde musíš být,že to není pravda!!!! ! Tak moc mi chybis broučku můj.Nosím té v srdíčku líbá tě maminka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 12 led 2018, 02:07

Tomášku můj milovaný, uběhl dalsi měsíc a to uz 10 plný ukrutné bolesti.Tak moc mi chybis.Je šíleně těžké tady přežívat bez tebe,broučků muj.Zlatíčko moje,stale na tebe myslim a nikdy myslet neprestanu.Posílám moc pusinek.Miluji te tvá mamka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 12 úno 2018, 10:28

Tomášku můj milovaný. Dnes je to 11 měsíc,co mi byla sdělena ta nejhorší zpráva,co může mamku potkat.Je moc těžké,tady přežívat bez tebe zlatíčko moje.Tak moc mi chybíš,srdíčko mi bolestí pukne.
Líbá tě tvá mamulka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 07 bře 2018, 14:44

Tomášku,miláčku můj.Dnes máš sváteček.Dali jsme Ti kytičky na hrobeček,mostek a zapálili svíčky.Tomáškové oslavte svátek a přeji,at najdete klid..Moc nám chybíš,tolik bych ti toho chtěla říct,obejmout a dát maminkovskou pusu.Broučku je těžké už jen přežívat bez tebe.
Miluju Tě tvá mamulka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 12 bře 2018, 09:26

Tomášku můj milovaný. Dnes je to 1rok,co mi byla sdělena ta nejkrutější zpráva,co mamku může potkat.Tolik věcí jsme spolu podnikali.Naposledy jsme vyndali motor z malotraktoru. Těšil,že dáš diesel motor a pojedeme na traktoriádu si zasoutěžit. Tolik plánů jsi měl,tak PROČ !!!!!!
Ted je jen prázdno a ukrutná bolest v srdci.Broučku,moc mi chybíš.Miluju Tě,tvá mamulka.
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 02 dub 2018, 20:52

Zlatíčko moje milované.Už jsou to druhé svátky Velikonoční co tu nejsi.Ozdobila jsem Ti pomníček samé kytičky i to ono místo. Tak moc mi chybíš,broučku můj.Líbá tě tvá mamulka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 12 dub 2018, 08:07

Moje zlatíčko milované.Dnes to je už rok a 1 měsíc,co se mi úplně převrátil život.Jsem tak strašně unavená,tou ukrutnou bolestí.Nic mě nebaví a nedává smysl.Broučku,tolik bych Ti toho chtěla říct,obejmout Tě a už nikdy nepustit.Stále Ti povídám u pomníčku,co se v ten den událo.Je moc těžké s touto bolestí přežívat.Každým dnem jsem k tobě blíž.Moc mi chybíš,miluju Tě.Líbá Tě tvá mamulenka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 12 kvě 2018, 10:19

Tomášku mé zlatíčko milované.Dnes je to rok a 2měsíce,plné ukrutné bolesti.Tak moc mi chybíš.Nedokážu bez tebe fungovat,normálně žít.Je to jen obrovský boj o přežívání.Zlatíčko,každý den si s tebou povídám,zapaluji svíčku,dávám kytičku.Moc moc moc se mi stýská,broučku můj milovaný.Líbá tě tvá mamulenka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 27 kvě 2018, 10:00

Moje zlatíčko milované.Dnes máš Tomášku narozeniny 21 let.Tak ráda jsem vždycky připravovala oslavu a pak házeli po sobě balonky naplněné vodou.Vždycky jsi měl trefu,že jsme s Petruškou byly mokré a ty si vyvázl skoro suchý. Ted zbyly jen vzpomínky a ukrutná bolest v srdci,tak moc mi chybíš. Ta bolest se nedá vydžet.Broučku,posílám Ti obrovskou pusu.Miluju Tě tvá mamulenka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 12 čer 2018, 11:43

Tomášku můj broučku milovaný.Je to šílené jak ten čas letí. Dnes je to 15 měsíců co se mi zhroutil život. Stále na tebe myslím a volám ,,Vrat se mi!!!! ,, .Je to bolest k zesílení.Často si ve snu povidame a já cítím takovou úlevu,že to byl jen zlý sen.A pak se probudím a je to tvrdá realita.Peru se s myšlenkami, že to nemůže být pravda,vždyť jsme spolu mluvili a jeli malotraktorem do lesa. Proč se to muselo stát !!!! Miláčku tak moc mi chybis,strašně mě bolí srdíčko.Posílám Ti obrovskou pusu. Tva mamulenka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 12 črc 2018, 09:44

Tomičku zlatíčko mé milované. Dnes je to další měsíc už 16, plné ukrutně nepopsatelné bolesti.Tak strašně mi chybis.Těžko se mi dýchá, přežívá bez tebe.Tolik plánu měli!!! A teď je jen obrovské prazno,bolest,bezmocnost,beznaděj. Zlatíčko představa,že to je na pořád, mě děsí k zešílení. Často se mi o tobě zdá.Ten pocit,spadnutí balvanů ze srdce,klidu,že to byl jen zlý sen.Pak se probudím a dostanu ránu tvrdou ukrutně bolestivou realitou.To jen brečím a volám ,,Tomášku vrať se mi !!! ,, Zlatíčko moc moc to bolí!!!
Miluji Tě mamulenka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 12 srp 2018, 10:13

Tomášku, moje zlatíčko milované. Dnes je to další měsíc a to 17 ,co mi sdělili,tu nejšílenější zprávu.Vůbec to bez tebe nezvládám.Představa,že to bude napořád, je k zesílení.Mám navýšené AD,abych alespoň trošku fungovala.Sehnala jsem velké kovové srdíčko na pověšení a dám si tak tvé fotky i jak jsi tam se svou sestrou.Moc moc moc mi chybis.Líbá té tvá mamulenka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 12 zář 2018, 07:43

Tomičku,lásko moje.Uběhl další měsíc 18, ukrutně bolesti.Strašně moc chybis.Já už vůbec nemám sílu na nic.V pondělí jsme se rozloučili s dědou a ještě ten večer sanitka odvezla tvoji sestřičku do nemocnice,ppsych.to neunesla.Tak za ní jezdíme.Babička moc špatná.Jsem tak strašně vyčerpaná tou bolestí.Opravdu nevím,jak to vsechno zvládnu.Broučku, pozdravuj dědečka a prosím tě,nedělejte žádné blbosti.Vy dva,vždyť víš jako pubertaci. Moc moc na vás zlaticka myslíme.Prosím ohlidejte mi Petrusku!!
Miluji Vám mamulenka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 12 říj 2018, 08:33

Milovaný Tomášku,je to šílený.Dnes je to 19mesic,co mi byla sdělena ta nejhorší zpráva,ze si mi dobrovolně odešel. Ta bolest je nesnesitelná. Broučků 7.10. jsem k tobě uložila, tvého milovaného dědečka. Dala jsem ti na urnicku,tvou milovanou cepicku. Tak si kluci povidejte a sver se dedovi,co Te tak trapilo,ze si odesel z tohoto sveta. Je to šílená bolest.Cim je to dele,tim je ta nesnesitelna bolest hlubsi.Od té doby co jsem tě ztratila, už jen přežívám.Tomášku, dědečku stále na vás myslím.Líbá vás mamulenka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 02 lis 2018, 22:44

Moje zlatíčko milovaný. Jsou zase Dušičky plný smutku a slz.Ozdobila jsem to na mostku a pomnicek taky. Moc to bolí, šíleně mi chybis i děda.Tolik bych Vás chtěla obejmout,být prostě spolu a nepustit. Kluci,dávejte na sebe pozor.Moc nám chybí že.
Miluji Vás!!!!!!
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 12 lis 2018, 17:17

Miláčku Tomášku můj. Dnes je to 20mesic,co si nás navždy opustil. Je to taková nesnesitelná bolest. Je to těžké přežívání. Moc moc moc mi chybis,kloucku můj. Proč jen si to udelal,vzdyt nic za to nestoji!!!!!!Jsem tak strašně utrápená. Moc mi chybis i děda. Je to šílené, že tam spolu odpočívate.Je to obrovské trápení. Líbám Vás!!!!!
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 12 pro 2018, 18:16

Tomášku, lásko moje.Je to šílené, už 21 měsíc bez tebe.Strašně to bolí čím dál tím víc.Moc mi chybis,už to není život co žijí,je to pouhé přežívání plné ukrutné bolesti. Tvé trápení a zlomene srdicko muselo být šílené, když si se rozhodl odejít!!!! Vše se přeci dalo vyřešit a hlavne nikdo za to nestoji,aby si život ukoncil.Moc té miluji zlatíčko moje. Pozdravuj dědečka, také mi moc chybí. Líbám Vás mamulenka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 24 pro 2018, 19:38

Zlatíčka moje,dnes je moc bolavy den.Jsou to 2 Vánoce bez tebe synáčku muj,už je nedržim,nejde mi to.Navíc k tomu 1 vánoce bez dědy. Moc moc to bolí. Vyzdobili jsme pomnicek,máte tam plno svíček a to nešťastné místo, kde si se rozhodl navždy odejít. Strašně moc to bolí, moc moc nám chybíte. Opatrujte se mi.Líbám Vás.mamulenka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 02 led 2019, 22:55

Moje zlatíčko milované.Konecne jsou svátky a Silvestr za námi,celé jsem probrecela.Uz je nedržím,nejde mi to.Predstava u Štědrovečerní večeře,mít u stolu,prázdne dvě místa s prostřením,to bych nezvládla. Tak moc mi chybíš i děda,měli jsme tolik společného,srdíčko mám roztrhané na kusy a už nikdy nebude celé. Kluci moji,je to ukrutně těžké přežívání. Líbá Vás mamulenka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 12 led 2019, 11:47

Můj milovaný Tomášku, už je tomu 22 měsíců, plné ukrutne bolesti.Ta bolest je hlubší a hlubší.Tak moc mi chybíš a ne jen mě. Už nežijí,pouze přežívám a je to moc vysilující.PROC!!! Vždyť vše se dalo řešit!!! Nevím,jak dlouho tuto bolest v srdci vydržímBroučků,pozdravuj dědečka. Moc na Vás myslim.Liba Vás mamulenka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 12 úno 2019, 05:29

Tomášku, broučků můj. Je to šílené,dnes je to 23 měsíc,kdy se mi úplně převrátil život. Tak moc mi chybíš,ta bolest v srdci je nesnesitelná. Stále si kladu otázku PROČ PROČ PROČ???? Měl si tolik plánů!!!! A teď je hluboké prázdno.Lasko moje,nevím,jak dlouho,takto dokážu v té ukrutne bolesti přežívat. Tak moc mi s dědou chybíte.Opatrujte se.Liba Vás mamulenka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 07 bře 2019, 09:00

Tomášku, zlatíčko moje.Dnes máš svátek,oslav to i s ostatními Tomášky. Moc mi chybíš,vůbec to bez tebe nezvládám.Je to nesnesitelná bolest.Tak moc bych tě chtěla obejmou a už nepustit. Zlatíčko moje, pozdravuj dědečka.Liba Vás mamulenka.
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 12 bře 2019, 09:54

Tomášku, zlatíčko moje milované. Dnes to jsou 2roky,kdy mi Policie sdělila tu ukrutnou zprávu. Ta bolest v srdci,je čím dál hlubší, nesnesitelná. PROČ!!!!! Vždyť si jel na ples,tak moc si se těšil!!!!!Takové plány do života měl!!!tak PROČ??? Broučků můj,je to strašně těžké,přežívat v této bolesti.Moc mi chybíš, synáčku můj.Moc Tě miluju,líbá mamulenka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 12 dub 2019, 13:34

Tomášku, synáčku můj. Ta bolest je nesnesitelná. Dnes jsou to 2roky a měsíc,co se mi/nám změnil cely život.Predstava,že už tě nikdy neuvidím, neuslyším,neobejmu,je opravdu šílená. Nevím,jak dlouho toto bolestivé přežívání zvládnu.Moc mi chybíš miláčku i děda.Miluji Vás mamulenka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 12 kvě 2019, 12:49

Miláčku,je to stále šílená bolest v srdci,tak moc mi chybíš. Dnes je to 2roky a 2 měsíce,co se mi navždy změnil život.Je moc těžké přežívat v takové bolesti. S Péťou jsme zase vyvolali velké fotky,jak si za ní byl v Praze. Tak je mám vystavené,ať tě alespoň takto mám u sebe. VRAT SE MI, PROSIM !!!! Miluji tě mamulenka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 27 kvě 2019, 13:50

Tomášku,lásko moje,dnes máš narozeniny 22let. Je mi takové smutno. Vždycky jsme slavili na zahradě a já tě zlobila.Delala jsem z tebe miminko o které se musím postarat. Tak moc to bolí,že si odešel,srdíčko mi to trhá. Zlatíčko,oslav to tam někde s dědou. Moc mi chybis-te miluju Vás mamulenka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 12 čer 2019, 09:12

Zlatíčko moje,vůbec to bez tebe nezvládám!!!!! Tak moc to bolí, přežívat bez tebe 2 roky a 3 měsíce,vždyť je to šílený!!! Oči mám stále zalité slzami a srdíčko mi bolesti snad pukne. Tak moc mi chybíš i děda.Posilam Vám pusu a doufám se někdy sejdeme. Miluji Vás mamulenka
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 13 črc 2019, 15:52

Tomášku,chybíš mi moc!!!!!!
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43

Re: Tomáškovi

Příspěvekod Lenik » 22 črc 2019, 10:43

Broučku vrať se mi!!!!!!!!!!!
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43


Zpět na Vzkazy našim milovaným

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron