Pro Lůcu

Pro Lůcu

Příspěvekod Lenulka » 30 pro 2016, 08:27

Luci, dneska by ti bylo pětadvacet. Kdybych měla tu moc, byla bys tu s námi, krásná, šťastná, veselá modrooká blondýnka s nakažlivým smíchem a užívala si svoji nádhernou dcerku. Ale ty tu nejsi a my se den po dni snažíme přijmout to, co neumíme pochopit. Anežku milujeme, jak sis v dopise na rozloučenou přála...stejně tak, jako milujeme tebe, holčičko naše.
Lenulka
 
Příspěvky: 78
Registrován: 20 bře 2016, 01:24

Re: Pro Lůcu

Příspěvekod Lenulka » 10 bře 2017, 09:00

Luci, je to rok, co ses rozhodla odejít. Anežka už není miminko, je to šikovná a krásná holčička, která chodí a začíná mluvit a já věřím, že bys na ni byla pyšná a měla z ní velikou radost. Je nám bez tebe těžko a mě moc bolí, že nemůžeš být u toho jak Áňa roste a poznává svět. Snažím si tě přivolat aspoň do snů, chtěla bych od tebe nějaké znamení, že se tvoje duše netrápí...nedaří se mi to a tak mi nezbývá než doufat, že je ti tam líp, než by ti bylo tady. Občas zadoufám, že se objevíš za dveřmi, že přijdeš domů, uděláš revizi ledničky a pokáráš mě, co to kupuju za nezdravé potraviny plné éček, jestli jsem si četla složení, že mi prolezeš skříň a bez dovolení si něco půjčíš, že mi vyklopíš plnou tašku prádla na vyprání v koupelně. Vědomí, že tohle je navždy, že ty už tady nejsi a nebudeš k neuvěření bolí. Myslím na tebe a doufám, že cítíš, jak ráda tě mám, jak rádi tě všichni máme.
Lenulka
 
Příspěvky: 78
Registrován: 20 bře 2016, 01:24

Pro Lůcu

Příspěvekod Lenulka » 31 bře 2017, 21:52

Lucinko, nemáš svátek, narozeniny ani žádné výročí, ale tak moc mi scházíš, přeju si tě obejmout. Je pro mě těžké žít už napořád bez tebe.
Lenulka
 
Příspěvky: 78
Registrován: 20 bře 2016, 01:24

Pro Lůcu

Příspěvekod Lenulka » 10 črc 2017, 14:54

Luci, rok a čtyři měsíce tu nejsi, ty víš jak moc nám scházíš. V hlavě vím, že je to napořád, že už nikdy neuvidím tvoji tvář a neuslyším tvůj smích, ale srdce se tomu zdráhá uvěřit.
Lenulka
 
Příspěvky: 78
Registrován: 20 bře 2016, 01:24

Re: Pro Lůcu

Příspěvekod Lenulka » 10 zář 2017, 18:44

Luci, 18 měsíců tu nejsi a já se celou tu dobu snažím přesvědčit sama sebe, že tam kde jsi je ti dobře. Myslím na tebe, v myšlenkách tě objímám a snažím se vyvolat ten pocit jaký jsem měla, když jsem tě objímala skutečně. Pořád jsi a navždy budeš naší součástí, stejně jako my tou tvojí.
Lenulka
 
Příspěvky: 78
Registrován: 20 bře 2016, 01:24

Re: Pro Lůcu

Příspěvekod Lenulka » 13 pro 2017, 00:16

Luci, tolik mi chybíš, je mi bez tebe smutno a těžko. Máš svátek a já prázdnou náruč a bolavou duši. Přeju si tě mít, obejmout tě. Holčičko moje, chci a musím být silná, ale někdy už prostě nemůžu a toužím nebýt.
Lenulka
 
Příspěvky: 78
Registrován: 20 bře 2016, 01:24

Re: Pro Lůcu

Příspěvekod Lenulka » 30 pro 2017, 11:33

Krásné narozeniny holčičko naše, myslíme na tebe, scházíš nám, milujeme tě, chtěli bychom, aby to bylo jinak, abys tu s námi byla, ale víme, že to nejde. V našich srdcích jsi napořád. Aňulka je úžasná, vždyť ty víš ;)
Lenulka
 
Příspěvky: 78
Registrován: 20 bře 2016, 01:24

Re: Pro Lůcu

Příspěvekod Lenulka » 10 bře 2018, 09:15

Luci, jsi v našich vzpomínkách, srdcích, v Anežce...a tak moc nám pořád scházíš.
Lenulka
 
Příspěvky: 78
Registrován: 20 bře 2016, 01:24

Re: Pro Lůcu

Příspěvekod Lenulka » 10 zář 2018, 11:07

Luci, holčičko, dva a půl roku jsme tu bez tebe. Anežka začala chodit do školky. Je mi líto, že všechna Anežčina poprvé jsou a budou bez tebe. Je ti tak podobná...krásná modrooká blondýnka. Přeju si tě sevřít do náruče, slyšet tvůj hlas, slyšet tvůj smích...přeju si...
Lenulka
 
Příspěvky: 78
Registrován: 20 bře 2016, 01:24

Re: Pro Lůcu

Příspěvekod Lenulka » 13 pro 2018, 07:46

Luci, holčičko moje, tak ráda bych tě obejmula a popřála ti všechno nejlepší k svátku...tak jak to dneska udělají tisíce maminek, které mají dcery Lucie. Jenže já už dceru nemám, ne tak, jak bych si celým srdcem přála. Moc mi a nám všem scházíš, scházíš nám pořád víc.
Lenulka
 
Příspěvky: 78
Registrován: 20 bře 2016, 01:24

Re: Pro Lůcu

Příspěvekod Lenulka » 24 pro 2018, 23:28

Třetí Štědrý den bez tebe...moc se mi stýská. Jak je možné, že toho člověk dokáže tolik vydržet?
Lenulka
 
Příspěvky: 78
Registrován: 20 bře 2016, 01:24

Re: Pro Lůcu

Příspěvekod Lenulka » 30 pro 2018, 01:07

Luci, je tak divné přát ti krásné narozeniny tam kamsi nahoru...tak divné a přesto to už potřetí dělám...dělám, protože neznám jiný způsob a nemám jinou volbu. Dneska je ti 27 a já vím, že ty mi nikdy nezestárneš, už napořád budeš ta mladičká krásná holka a taky vím, že přestože jsi a navždycky budeš v mém srdci, budeš mi do konce mých dnů bolestně scházet.
Lenulka
 
Příspěvky: 78
Registrován: 20 bře 2016, 01:24

Re: Pro Lůcu

Příspěvekod Lenulka » 10 bře 2019, 02:21

Luci, tři roky mi den po dni chybíš...nemůžu udělat nic, aby to bylo jinak a můžu udělat všechno a přesto nedokážu nic změnit. Můžu se jen pokusit žít tak, aby každý den stál alespoň trošku za to a já ti slibuju, že nebude jediný den, abych se o to nepokusila...kvůli tobě a kvůli sobě. Miluju tě.
Lenulka
 
Příspěvky: 78
Registrován: 20 bře 2016, 01:24

Re: Pro Lůcu

Příspěvekod Lenulka » 30 pro 2019, 11:40

Luci, dnes je ti 28, chybíš mi, stýská se mi, miluju tě...tolik bych si přála tě vidět, obejmout, slyšet tvůj smích.
Lenulka
 
Příspěvky: 78
Registrován: 20 bře 2016, 01:24

Re: Pro Lůcu

Příspěvekod Lenulka » 10 bře 2020, 07:40

Luci, ať jsi kdekoli, napořád jsi mojí součástí, myslím na tebe s láskou a jsem vděčná za všechno co bylo a je naše ❤❤❤
Lenulka
 
Příspěvky: 78
Registrován: 20 bře 2016, 01:24


Zpět na Vzkazy našim milovaným

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron