Nejsmutnější den

Nejsmutnější den

Příspěvekod Marie P » 26 čer 2017, 06:55

Už je to 7 let! Ani nevím, jak jsme to mohli vydržet!
Policie:" Vaše dcera byla nalezena mrtvá". Bolest, smutek, zlost, beznaděj, bezradnost. strašná tíha na prsou, nekonečné potoky slz.
Chtělo se mi křičet - NÁM ZEMŘELA ANIČKA!!!
Reakce některých: Zase bude dobře - UŽ NIKDY NEBUDE STEJNĚ DOBŘE. Máš ještě 3 děti - VYBER ZE SVÝCH DĚTÍ, KTERÉ ZÍTRA UMŘE.
Život se změnil, čas tu největší bolest obrousil. Vzpomínáme někdy všichni, někdy sami. Dnes ráno jsme se s taťkou na sebe podívali,
objali se a beze slov jsme věděli...Aničko, ovečko moje. R.I.P. Za všechny tvoje muminka
Marie P
 
Příspěvky: 19
Registrován: 21 čer 2015, 16:42

Re: Nejsmutnější den

Příspěvekod Marie P » 26 čer 2018, 06:48

Moje milá Aničko, chci Tě zase pozdravit dnešní smutný vzpomínkový den. Vrátila jsem se ze hřbitova, jela jsem hned ráno, bylo krásně ticho, tak jsem vzpomínala, co by bylo, kdyby...
Jenže nic nejde vrátit zpátky, musíme žít s tou ránou v srdci dál. Zase byla na hrobečku červená růže, jako každý rok. Asi jen Ty víš, od koho, kdo na Tebe nezapomněl ani po tolika letech. Aničko, ovečko moje! S láskou - Tvoje muminka
Marie P
 
Příspěvky: 19
Registrován: 21 čer 2015, 16:42

Re: Nejsmutnější den

Příspěvekod Marie P » 26 čer 2019, 07:01

Zase je konec června, děti se těší na prázdniny a my prožíváme opět tíhu a smutek tohoto dne. Na dnešek se mi zdály samé smutné a strašné sny, tak myslím na Tebe, Aničko, jak se asi máš a KDE jsi? Dnes jel do Brna Tvůj bráška a nabízel nám ať jedeme s ním, že tam můžeme dnešní den prožít. Ale já na to nemám sílu. Brno jsem měla ráda, jenže po tom neštěstí tam vůbec nechci, prosmutnila bych to tam a asi bych ani neměla sílu jít na Skácelovu ulici, kde jsi krátce bydlela. Na hrobeček ti dáme růžičky z naší zahrádky, Ty jsi měla nejraději luční kvítí. Snad přijedou Tvé sestry s miminky. Budeš nám chybět...a už 9 let....R.I.P. Aničko, ovečko moje! Za všechny Tvoje muminka
Marie P
 
Příspěvky: 19
Registrován: 21 čer 2015, 16:42


Zpět na Vzkazy našim milovaným

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron