Anna a Anička

Anna a Anička

Příspěvekod Marie P » 26 črc 2016, 11:55

Tak se jmenuje kniha DC a stejně ses jmenovala Ty a babička. Rozdíl je v tom, že babička s námi prožívala Tvoji náhlou smrt velmi krátce poté, co jsi babičku, která byla na vozíčku, hlídala. Dnes máte obě svátek a věřím, že jej i spolu s dalšími Aničkami, Aninkami, Aňulkami, Andulkami v "nebíčku" slavíte.Ty sama sis jako malá říkala: Já su Anaka. Já jsem s vámi ve vzpomínkách. Aničko, ovečko moje! R.I.P. za všechny Tvoje muminka
Marie P
 
Příspěvky: 19
Registrován: 21 čer 2015, 16:42

Re: Anna a Anička

Příspěvekod Marie P » 26 črc 2017, 07:49

Milá Aničko, teď jsem přijela ze hřbitova, dala jsem ti do vázy kytičku. Máš dnes svátek a tak Ti s taťkou přejeme, aby Tvoje dušička už měla klid a aby ses
tam nahoře potkávala se všemi z naší rodiny a se všemi známými. Vzpomínám na všechno pěkné, co jsme spolu prožili a když vidím koně, tak si představuji,
že se TAM už také projíždíš na nějakém nebeském koníčkovi. Krásný sváteček!!! Za všechny Tvoje muminka
Marie P
 
Příspěvky: 19
Registrován: 21 čer 2015, 16:42

Re: Anna a Anička

Příspěvekod Marie P » 26 črc 2018, 07:20

Všem Aničkám přejeme k svátku. Tolik Aniček se poslední dobou okolo mě objevilo. Zpočátku jsem to jméno nemohla vůbec vyslovit a jen jsem plakala, teď jsem ráda, když to jméno
slyším - vždycky mi připomene Tebe, Aničko, ovečko moje. To víš, že vzpomínáme často. Tak krásný sváteček! ......a pozdravuj babičku....Za všechny - Tvoje muminka
Marie P
 
Příspěvky: 19
Registrován: 21 čer 2015, 16:42

Re: Anna a Anička

Příspěvekod Marie P » 26 črc 2019, 10:11

Svatá Anna - chladna z rána. Tak to letos vůbec neplatí. Naše milá Aničko, šli jsme Ti popřát s svátku ke hrobečku hned brzy ráno, než bude moc horko. Moc zdravíme Tebe i babičku. Vzpomínáme! Prosíme o odpuštění a klid. Pěkný sváteček v kruhu těch, kteří nás předešli. R.I.P. Aničko, ovečko moje! Za všechny - Tvoje muminka
Marie P
 
Příspěvky: 19
Registrován: 21 čer 2015, 16:42


Zpět na Vzkazy našim milovaným

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron