Dlouhá cesta - " Inkluze mého smutku "

Dlouhá cesta - " Inkluze mého smutku "

Příspěvekod Arnost » 01 pro 2017, 21:48

Vázené maminky, tatínkové, sourozenci a vsichni, kterí truchlí o nase milované deti,

dnes zacala predvánocní doba. Jsou to jedny z nejtezsích dnu, které musíme my, rodice, kterí truchli o své deti,
na nasí Dlouhé ceste jít.

Nekterí jdou jejích novou cestu uz déle, tak jako já, nekterí jsou teprve na zacatku cesty. Práve temto rodicum
preju mnoho síly a Vám vsem, aby jste sli jenom Vase tempo, aby jste dobre o Vás pecovali a nasli milé lidi, kterí
Vás doprovází.

Byl sem také jednou na zacátku mé cesty a moc dobre vím, jaké velké pocity my rodice prozíváme a musíme vydrzet.
Na mé ceste jsem se mnoho naucil a prijal. Nekteré veci ztratili dulezitost. Casem jsem poznal, ze moje duse jenom
prezije, kdyz prijmu muj jiný, nový zivot.

Aby jste poznali, jak se muj svet a zivot zmenil, napsal sem moje myslenky do " Inkluze smutku "

Inkluze mého smutku
nebo obtízné sloucení
smutku, lásky a zivota
 
Pred smrtí:
Smeju se
Miluju
Ziju
 
Po Tvé smrti:
Myslím plný smutku na Tebe
Myslím plný smutku na Tebe
Myslím plný smutku na Tebe
 
O rok pozdeji:
Myslím plný smutku na Tebe
Smeju se
Myslím plný smutku na Tebe
Miluju
Myslím plný smutku na Tebe
Ziju
Myslím s láskou na Tebe
 
O nekolik let pozdeji:
Myslím s láskou na Tebe
Smeju se
Myslím plný smutku na Tebe
Miluju
Myslím s láskou na Tebe
Ziju
Myslím plný smutku na Tebe
 
dnes:
Smeju se, miluju, ziju
a myslím hodne na Tebe
nekdy plny smutku
vzdy plný lásky


Tak ziju já, po 10ti letech putování na mojí nové a dlouhé ceste.
Jak jdete Vy Vasí cestu a co je pro Vás dobré, co Vám skodí ?

Preju Vám vsem klidný a dobrý cas, pecujte dobre o Vás.

Arnost s Nicole v mém srdci
Arnost
 
Příspěvky: 40
Registrován: 13 úno 2015, 12:32

Re: Dlouhá cesta - " Inkluze mého smutku "

Příspěvekod Stazina » 02 pro 2017, 13:22

Dekuju,placu ale citim ulevu. Vsem nam na Predlouhe ceste preji poklidne proziti svatku Vanocnich ,ktere jsou pro nas tezke a spise smutne.Stazina
Stazina
 
Příspěvky: 34
Registrován: 17 bře 2015, 21:09

Re: Dlouhá cesta - " Inkluze mého smutku "

Příspěvekod Radka F. » 03 pro 2017, 21:51

Arnoste mate uplnou pravdu.Nikdy na sve deti nezapomeneme,neseme si je v srdicku a snad cim je to delsi doba,tim je ta bolest stalejsi.Ale taky jsem se uz naucila smat a radovat se z malickosti.Nikdy na syna nezapomenu,vzdy me bude chybet,ale uz se neomlouvam a nestydim za to,ze jsem chvili stastna.Moje dlouha cesta strida smutek a smich,oboje ma u me misto a patri ke me.Naucila jsem se vyhybat lidem,kteri me skodi a potkala par tech,kteri me umi obejmout.Nedokazu zmenit minulost,bojim se budoucnosti a tak ziju pritomnosti.Jsou tu lidi,kteri me potrebuji a jdu vstric synovy s kterym se snad jednou setkam.Jsem jina,ale stale jeste ziju a i to je uspech,protoze byli chvile,kdy jsem tu nechtela byt.
Radka F.
 
Příspěvky: 202
Registrován: 14 bře 2015, 21:57

Re: Dlouhá cesta - " Inkluze mého smutku "

Příspěvekod romča » 09 pro 2017, 23:37

Děkuji Arnošte, budou to mé první vánoce bez syna. Je mi často moc smutno a těžko, ale už tolik nepláču. Teď pláču a je to velmi úlevné. Romča
romča
 
Příspěvky: 4
Registrován: 01 zář 2017, 17:57

Re: Dlouhá cesta - " Inkluze mého smutku "

Příspěvekod Lenulka » 11 pro 2017, 13:33

Také já Vám Arnošte moc děkuji za Inkluzi smutku...je tak dojemná, smutná, krásná a plná naděje. Děkuju. Lenka
Lenulka
 
Příspěvky: 78
Registrován: 20 bře 2016, 01:24

Re: Dlouhá cesta - " Inkluze mého smutku "

Příspěvekod Iva 1 » 11 pro 2017, 15:56

I já vám děkuju za naději, že snad jednou bude alespoň o trochu lépe.
Iva 1
 
Příspěvky: 9
Registrován: 08 říj 2017, 13:28

Re: Dlouhá cesta - " Inkluze mého smutku "

Příspěvekod pája » 14 pro 2017, 18:25

Milý pane Arnošte, moc děkuji za hezká slova pro mne i mou dceru , která jste nám poslal v den 3. výročí úmrtí mého milovaného syna.Také za Vaše verše. Chci věřit, že někdy bude lépe, zatím to tak necítím, Kubík mi strašně chybí.Přeji Vám a vaší rodině co nejvíce hezkých dní.
pája
 
Příspěvky: 160
Registrován: 18 bře 2015, 10:56

Re: Dlouhá cesta - " Inkluze mého smutku "

Příspěvekod Janak » 04 led 2018, 19:04

Milí pane Arnošte,
Slova vaší básně mi dávají sílu doufat, že je možné se naučit žít se ztrátou svého dítěte. V listopadu to byly 4 roky smutku a pláče za naší milovanou dcerkou. Díky její smrti jsem poznala opravdové přátelství, protože v takové chvíli vás podrží a nenechají padnout až na samé dno jen ti nejbližší a skuteční přátelé a těch je jako šafránu. Děkuji za naději, že jste mi ukázal, že jednou bude bolest ze ztráty dcerky snesitelnější.
Janak
 
Příspěvky: 51
Registrován: 04 led 2018, 18:37


Zpět na Mé dítě odešlo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron