vánoce

Vánoce

Příspěvekod MIRKA » 17 pro 2017, 21:45

Milé maminky. Pomalu se blíží štědrý den a pro většinu z nás je to nejhorší období v roce. Já osobně vánoce bez Kubíka už nedržím, přesto je to pro mě velice těžké a bolestivé. Chtěla bych vám popřát hlavně hodně zdraví a síly, kterou budeme potřebovat. Objímám vás. Držte se.
MIRKA
 
Příspěvky: 237
Registrován: 06 bře 2015, 16:07

Re: vánoce

Příspěvekod silvie » 23 pro 2017, 08:15

Milé maminky, už je tomu přes 3 roky, co se mi zastřelil jediný syn, můj život- ten normální - přestal fungovat. Od té doby se nemohu na nic soustředit, nečtu, nikam nechodím a společnosti se vyhýbám. Neumím být veselá, nezajímají mne řeči jiných lidí, neplánuju, neumím se z ničeho těšit. Je to život, který je soustředěný jen na svíčky a kytky pro synáčka. Maminky, co nám přát k Vánocům? Snad jen obrovskou sílu, to snášet a zdraví, abychom na ty naše děti mohly co nejdéle vzpomínat, objímám Vás
silvie
 
Příspěvky: 35
Registrován: 28 úno 2015, 21:53

Re: vánoce

Příspěvekod pája » 23 pro 2017, 20:25

Milá Silvo a ostatní maminky, je mi taky hrozně smutno z toho, že všichni balí dárky pro své děti a my jdeme na hřbitov zapalovat svíčky. je to strašně nespravedlivé! Čím jsme si to zasloužily?! Mám naštěstí ještě dceru a 2 letou milovanou vnučku, je to moje kapička radosti v jinak smutném životě! Přeji Vám všem zvládnout toto období , jak nejlépe se to dá, i když pro mne jsou všechny dny bez mého syna stejně bolavé a smutné, bez ohledu na to, jestli jsou vánoce!
pája
 
Příspěvky: 160
Registrován: 18 bře 2015, 10:56

vánoce

Příspěvekod Lenik » 23 pro 2017, 23:26

Milé maminky,u mě to budou první vánoce bez mého milovaného Tomáška.Je mi strasne ,hodně si zakládala na tradicích,aby to mé děti předali pak svým dětem a teď mi zbyla rána v srdci.Tak moc mi chybí. Zítřek mě děsí v představě jak jsou rodiny pospolu dávají dárky.S dcerou jsme se domluvili,že nic nebudeme dělat i tak je to bolavé,vsade vánoční atmosféra.Maminky přeji moc moc síly,ať tento čas nějak zvládnete.Objímám vás na dalku
Lenik
 
Příspěvky: 85
Registrován: 17 čer 2017, 17:43


Zpět na Ostatní témata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron