Jak na fórum přispívat (psát)?

Jak na fórum přispívat (psát)?

Příspěvekod admin » 13 srp 2017, 00:50

Nejprve si ujasněte, k jakému tématu chcete napsat - a podle toho otevřete vhodné fórum, např. "Mé dítě odešlo" nebo "Ostatní témata". Pak klikněte na obdélník "Nové téma" a do "předmětu" vepište vhodný název vašeho vlákna (tématu) - to proto, aby se ostatní uživatelé lépe orientovali.

V příspěvcích lze použít tučné nebo barevné písmo, kurzívu, vložit odkaz na webovou stránku - třeba k vaší láskyplné vzpomínce... Všechny tyto možnosti najdete nad oknem, do kterého se vpisuje text příspěvku.

Vyhněte se psaní celého textu pouze VELKÝM PÍSMEM, na ostatní uživatele to často působí nepříjemně až agresivně. A kromě toho se text, který je celý VELKÝM PÍSMEM, velmi špatně čte.

Když chcete reagovat na příspěvek někoho jiného, stačí kliknout na obdélník "ODPOVĚDĚT", který je pod posledním příspěvkem v konkrétním vlákně.

Pokud si s něčím na fóru DCaPK nebudete vědět rady, napište buď přímo do kteréhokoli tématu v tomto fóru "Oznámení adminů, správa....", poradím já nebo některý zkušenější uživatel, anebo mi pošlete SoukromouZprávu (klik na obdélník SZ napravo od tohoto příspěvku. Ikonu "SZ" vidí pouze přihlášený uživatel).

Pro zakládání vláken, odpovídání na příspěvky nebo psaní soukromých zpráv musíte samozřejmě být nejprve registrováni a přihlášeni.

Dávejte pozor, jaké údaje o sobě veřejně sdělujete, ne všichni lidé jsou hodní a slušní. Buďte opatrní a jména, adresy, e-maily, čísla účtů a další soukromé údaje o sobě na fórum nepište. Když si budete chtít s někým "popovídat" soukromě, můžete mu poslat SZ (viz výše) nebo e-mail. Návod ZDE.

Svoje příspěvky můžete dodatečně (třeba za rok) upravovat nebo zcela smazat. Proto se nebojte použít funkce, které fórum nabízí - když to bude špatně, příspěvek znovu otevřete tlačítkem "UPRAVIT" nebo smažete tlačítkem "X" (tlačítka vidí u svých příspěvků jen přihlášený uživatel)
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 31
Registrován: 10 led 2015, 19:26

Zpět na Správa fóra, oznámení, informace, dotazy, jak na to...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron