Jak na fóru najdu: nový příspěvek či téma, starý příspěvek?

Jak na fóru najdu: nový příspěvek či téma, starý příspěvek?

Příspěvekod admin » 13 srp 2017, 00:21

Vždy, když se přihlásíte, na první pohled poznáte fórum, kde je nějaký nový příspěvek - kolečko vlevo vedle názvu fóra má v tu chvíli odlišnou barvu.

Když kliknete na fórum, uvnitř najdete jednotlivá témata, tj. vlákna s příspěvky. Abyste složitě nemuseli hledat poslední, nejnovější, stačí kliknout na oranžový obdélníček, který uvidíte nalevo od názvu vlákna (= tématu). Malý oranžový obdélníček vidí jen přihlášený uživatel a to pouze tehdy, pokud v daném tématu (vlákně) je nový příspěvek.

Přihlášený i nepřihlášený uživatel při vstupu na DF najde nahoře řádek, kde jednou z možností je "zobrazit aktivní témata". Usnadní vyhledání nových příspěvků, zobrazí všechna aktuální témata za posledních 7 dní. V řádku pod zobrazenými aktivními tématy si pak můžete nastavit i delší časový interval než jeden týden.

Pokud chcete vyhledat starší příspěvek a nechce se Vám vše znovu pročítat, je možné použít funkci "HLEDAT" - vpravo nahoře na stránce. Pokročilé hledání umožní vyhledat třeba všechny příspěvky konkrétního autora apod.


Naposledy oživil admin v 13 srp 2017, 00:21
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 31
Registrován: 10 led 2015, 19:26

Zpět na Správa fóra, oznámení, informace, dotazy, jak na to...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron